در ششمین روز ایام الله دهه فجر؛

۴ پروژه عمران شهری شهرداری خوی افتتاح شد

افتتاح پروژه های عمرانی شهرداری

به گزارش مدیریت ارتباطات شورای اسلامی شهر و شهرداری خوی، حسن نصراله پور شهردار خوی در این آیین که باحضور امام جمعه، فرماندار، اعضای شورای اسلامی و جمعی از روسای ادارت برگزار شد، با اشاره به پروژه های عمرانی گفت: این پروژه ها با در نظر داشتن مطالبات مردمی با حمایت اعضای شورای اسلامی شهر و حمایت های دولت مردمی آیت الله رئیسی صورت گرفته است.

وی ادامه داد: این پروژه ها شامل زیرسازی و آسفالت کوی ماهان و مهندسین، اجرای دیوار حائل و جدول گذاری و نیز اصلاح هندسی میادین ولیعصر(عج)، امام علی(ع)، ورودی روستای بدل آباد، مقابل مسجد امام سجاد(ع)، سیدالشهدا(ع) و میدان فجر است.

نصراله پور اضافه کرد: نبود سرویس های بهداشتی در امام زاده سیدبهلول یکی دیگر از مطالبات مردم منطقه و زائران مشرف به این مکان مذهبی فاخر بود که امروز با همت اعضای شورای اسلامی شهر و مجموعه مدیریت شهری در مساحتی به ابعاد ۱۹۰ مترمربع و با اعتبار ۲۰ میلیارد ریال به بهره برداری رسید.

شهردار خوی تصریح کرد: مجموعه مدیریت شهری بدنبال افزایش رضایتمندی شهروندان و نیز محیای شهری پویا است که تا به امروز نیز اقدامات شایسته ای ازجمله نهضت مسیرگشایی و آسفالت ریزی را انجام داده که در بیست سال گذشته بی سابقه بود.

افتتاح پروژه عمرانی

۴ پروژه عمران شهری شهرداری خوی افتتاح شد