همزمان با مراسم گرامیداشت هفته بسیج؛

پیشرفت کشور در گرو تفکر بسیجی است

برگزاری مراسم گرامیداشت هفته بسیج در شهرداری خوی

به گزارش مدیریت ارتباطات شورای اسلامی شهر و شهرداری خوی، مراسم‌گرامیداشت هفته بسیج باعنوان تجلیل از ایثارگران شهرداری خوی و بسیجیان نمونه ادارات شهرستان، با حضور اعضای شورای اسلامی و شهردار خوی، دادستان و مسئولین ادارات شهرستان با سخنرانی فرمانده سپاه شهرستان در محل سالن اجتماعات شهرداری خوی برگزار شد.

حسن نصراله پور شهردار خوی در این مراسم ضمن تبریک هفته بسیج و ارتحال امام جمعه سابق شهرستان خوی بیان کرد: اگر امروز اعتقاد داریم که روحیه انقلابی گری و معنوی در بسیج توسعه و گسترش یافته و همانند دوران هشت سال دفاع مقدس به بدنه جامعه وارد شده، نتیجه آن را در دفاع از حریم نظام، میهن و انقلاب اسلامی و استقامت در مقابل استکبار را می‌بینیم.

وی افزود: بسیج در گردنه های سخت و بسیاری از مشکلات و بحران ها ازجمله سیل، زلزله، محرومیت زدانی، سازندگی و غیره همیشه پیشتاز بوده و بعنوان پشتیبان مردم و نظام حرکت کرده است.

نصراله پور تصریح کرد: تجربه نشان داده است که الگوبرداری از سبک زندگی شهدا می تواند مسیر و آینده روشنی را برای توسعه و آبادانی کشور رقم بزند.

فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی شهرستان خوی نیز ضمن قدردانی از زحمات بسیجیان در ادارات مختلف در تکریم ارباب رجوع و نیز رحلت ملکوتی امام جمعه سابق شهرستان خوی گفت: انقلاب اسلامی اکنون صاحب مکتب اسلامی برگرفته از اعتقاد به خداوند و ائمه اطهار است.

سرهنگ پاسدار مصطفی آقایی از عناصر اصلی تشکیل یک کشور منسجم اسلامی گفت و افزود: داشتن ملت بزرگ، رهبر حکیم و توانا از مولفه های اصلی برای تشکیل کشور اسلامی و و در کنار آن قدرمند است که الحمدالله این عناصر در کشور ایران وجود داشته و روز به یه روز شاهد پیشرفت کشور هستیم.

وی همچنین اظهار داشت: اصلی تریم ویژگی و ساخصه بسیج ، بسیج مکتبی است؛ همان مکتبی که امام حسین و خداشناسی و خداباوری در آن دیده شود.

فرمانده سپاه خوی بیان داشت: بسیج همیشه گوش به فرمان و پشت ولایت فقیه بوده و در کنار آن، اخلاص و توقف ناپذیری بسیج در تمامی عرصه ها، کلمه ما میتوانیم را پیاده کرده است.

در پایان این مراسم، از کارمندان و کارکنان بسیجی، ایثارگر و خانواده شهدا تجلیل شد.

مراسم هفته بسیج

پیشرفت کشور در گرو تفکر بسیجی است