در قالب پیامی اعلام شد؛

پیام تسلیت اعضای شورای اسلامی شهر و شهردار خوی در پی شهادت فرماندهان سپاه در سوریه

پیام تسلیت

به گزارش مدیریت ارتباطات شورای اسلامی شهر و شهرداری خوی، اعضای شورای اسلامی شهر و شهردار خوی در پیامی حمله تروریستی رژیم جعلی صهیونیستی به ساختمان کنسولگری سفارت جمهوری اسلامی در دمشق را محکوم کردند و شهادت سردار رشیداسلام سربگشر زاهدی و تعدادی از فرماندهان نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی را تسلیت گفتند.

در متن این پیام آمده است: وقاحت رژیم جعلی صهیونیستی با جنایت‌هایی که طی ماه‌های اخیر به اوج رسیده، همچنان ادامه دارد و خوی وحشی‌گری و ددمنشانه آنها پس از حملات وحشیانه به کودکان، زنان و مردان غزه، با نقض دوباره حقوق بین‌الملل از سوی رژیم صهیونیستی در پایتخت یک دولت رسمی و به کنسولگری رسمی یک کشور همراه شده است.

شهادت مجاهدان رشید و شجاع اسلام، سرلشکر پاسدار شهید محمدرضا زاهدی و هم‌رزمان شهیدش در حراست از حرم اهل‌بیت علیهم‌السلام و حفظ حقوق مظلومین در سرزمین‌های اسلامی را به محضر مقام معظم رهبری، همسر، فرزندان و خانواده معزز این شهیدان و عموم ملت سربلند ایران، تبریک و تسلیت عرض می‌کنم. دلاوری‌های مستمر این مجاهد راه خدا در جبهه‌های جنگ تحمیلی و پس از آن در عرصه‌های فراسرزمینی برای حفظ ثبات و امنیت خاک مقدس ایران بر کسی پوشیده نیست.

با محکومیت حرکت مذبوحانه اسرائیل غاصب، شهادت رزمندگان دلاور و مجاهدان خستگی‌ناپذیر و پیرو صادق و خالص ائمه اطهار، سردار سرلشگر پاسدار محمدرضا زاهدی، سردار سرتیپ پاسدار محمد هادی حاجی‌رحیمی و سایر شهدای عزیز را به محضر امام زمان (عج)، رهبر معظم انقلاب اسلامی، خانواده معظم این سرداران شهید و دیگر شهدا و تمامی آزادی خواهان و ظلم‌ستیزان جهان تسلیت می‌گوییم.

اعضای شورای اسلامی شهر و شهردار خوی

شهادت سرداران در سوریه

پیام تسلیت اعضای شورای اسلامی شهر و شهردار خوی در پی شهادت فرماندهان سپاه در سوریه