۲۵ اسفندماه روز شهردار

پیام تبریک شورای شهر خوی بمناسبت فرا رسیدن روز شهردار

به گزارش مدیریت ارتباطات شورای اسلامی شهر و شهرداری خوی ، با فرا رسیدن ۲۵ اسفندماه روز شهردار ، اعضای شورای اسلامی شهر در قالب پیامی ، این روز را به شهردار خوی تبریک گفتند .

خودباوری ، خلاقیت ، ابتکار ، نوآوری و ابداع در عرصه اندیشه و عمل ، پیشگامی در عرصه پیشرفت و سازندگی کشور از ویژگی های انسان های توانمندی است که با عنوان ” مهندس” دارای جایگاه ویژه ای در جوامع انسانی هستند. اساس و پایه شهرسازی و بسیاری از امور مربوط به پیشرفت زندگی مردم به این انسانها باز میگردد.
جناب آقای مهندس نصراله پور
شهردار محترم و پر تلاش خوی
با سلام و احترام
نوآوری، شکوفایی، و توسعه علمی شهرها نیازمند اندیشه های عمیق و متعالی بوده و پیشرفت شهر خوی در ابعاد مختلف بدون تردید با گام نهادن در مسیر نگاه فلسفی در کنار اصول مهندسی هوشمندانه میسر است، چرا که سرچشمه مهندسی اسلامی تحت تاثیر عمیق عارفی سالک و مهندسی عاشق همچون خواجه نصیر طوسی است. مهندسین، معماران روح شهر زنده اند و اندیشه ی ناب علمی را در کنار باورهای اصیل دینی در سطح شهر جاری می سازند و مجموعه شهرداری مهمترین نهاد تدوین کننده، طراح و پیشرو مهندسی شهر در حوزه های مختلف شهرسازی است که با مدیریت حضرتعالی گاه های مهمی در این حوزه برداشته است. همچنین ۲۵اسفند ماه یادآور نام بزرگ مرد عرصه مدیریت شهری و دفاع از کیان ایران، شهید مهدی باکری است. ضمن تبریک روز شهردار به حضرتعالی، این لوح تقدیر به پاس پشتکار شما و گام برداشتن در عرصه توسعه شهر خوی بحضورتان تقدیم می گردد. از خداوند مهربان توفیقات روز افزون برای شما مسئلت داریم.
دکتر شهسوار – رئیس شورای اسلامی شهر خوی
اسفند ماه ۱۴۰۱