همزمان با روز ملی اصناف صادر کرد؛

پیام تبریک شهردار خوی به مناسبت روز ملی اصناف

روز ملی اصناف

به گزارش مدیریت ارتباطات شورای اسلامی شهر و شهرداری خوی، در متن این پیام آمده است؛

بسمه تعالی

اصناف به عنوان بزرگترین بخش اقتصادی کشور در اقتصاد کشور از اهمیت و جایگاه ویژه و موثری برخوردار هستند به گونه‌ای که با یک برنامه ریزی اصولی میتوان از ظرفیت عظیم ان‌ها در راستای افزایش تولید و حمایت همه جانبه از تولیدات داخلی استفاده کرد.

روز ملی اصناف فرصت مغتنمی برای به تصویر کشیدن جایگاه واقعی اصناف و ارج نهادن به ارزش‌های معنوی، اجتماعی و اقتصادی این قشر متعهد و خدوم است که در کنار پرداختن به فعالیت‌های اقتصادی و کسب و کار همواره در مسایل روز و تحولات سیاسی و اجتماعی نقش‌آفرینی کرده‌اند.

اصناف در گذشته با حمایت خود از آرمانهای والای انقلاب اسلامی، نقش بی بدیلی در پیروزی آن ایفا نمودند و در ادامه نیز با حضور در جبهه حق علیه باطل و پشتیبانی جبهه و جنگ، بار دیگر با حضور پر رنگ خود نقش ماندگار دیگری به یادگار گذاشتند و در ادامه در تمامی حوادث قهری و طبیعی از یاری و کمک رسانی به آسیب دیدگان دریغ نکردند.

اینجانب بدینوسیله فرارسیدن ۱ تیرماه روز ملی اصناف را به همه تلاشگران عرصه اقتصادی، خانواده بزرگ اصناف، بازاریان، تعاونیها و اتحادیه های صنفی و همکاران تلاشگر حوزه صنعت،معدن،تجارت شهرستان خوی تبریک عرض نموده، در سالی که از سوی مقام معظم رهبری(مدظله‌العالی ) به نام مهار جهش تولید با مشارکت مردم نامگذاری شده است از خداوند متعال بهروزی و سرافرازی این خدمتگزاران صدیق را مسئلت می نمایم.

حسن نصراله پور

شهردار خوی

روز ملی اصناف

پیام تبریک شهردار خوی به مناسبت روز ملی اصناف