در راستای گرامیداشت این روز ؛

پیام تبریک رئیس شورای اسلامی شهر خوی بمناسبت روز خبرنگار

به گزارش مدیریت ارتباطات شورای اسلامی شهر و شهرداری خوی ، حمیدرضا عمرانی با صدور پیامی فرارسیدن ۱۷ مرداد، روز خبرنگار را به اصحاب رسانه و خبرنگاران به خصوص خبرنگاران شهرستان خوی تبریک گفت.

در متن این پیام آمده است :

بسم الله الرحمن الرحیم

اهمیت نوشتن و بیان حقایق تا جایی است که خداوند متعال به قلم و آنچه می‌نویسند قسم می‌خورد و کاملا مبرهن است که این خود قلم نیست که حایز اهمیت است، بلکه نوشته و حقایقی است که با آن بیان می‌گردد.

خبرنگاران، این طلایه‌داران راستین خدمت در رسانه، انسان‌های پرتلاش و فداکاری هستند که در کسوت شرافت‌مندانه خبرنگاری، به عنوان وجدان بیدار، چشم بینا و زبان حقیقت‌جوی جامعه، گام در وادی مقدس قلم و عرصه روشنگری نهاده و همواره تلاش می‌کنند تا با تولید و انعکاس به موقع اخبار، به بهترین شکل ممکن، رسالت حرفه‌ای خود را انجام دهند. هر خبری که نوشته می‌‌شود، چراغی است که در شبستان حیات فردی و وجدان جمعی جامعه افروخته می‌‌گردد تا واقعیت، یعنی تصویر شفاف درستی‌‌ها و راستی‌‌ها و کژی‌ها و ناراستی‌ها، بیشتر و بهتر در دیدرس و قضاوت مخاطبان قرار گیرد.

هفدهم مرداد و روز خبرنگار فرصتی است ارزنده برای تقدیر از زحمات کسانی که با تلاش، تعهد، مسوولیت، آزادی و تحمل سختی‌های فراوان به نگاشتن حقایقی می‌پردازند که رشد و توسعه و آبادانی جامعه را رونق می‌بخشد و همانند دیده‌بانان امینِ جامعه در عرصه‌های مختلف فرهنگی، اجتماعی، اقتصادی، صنعتی و …، آگاهی و امید را به اهتزاز در می‌آورند. این روز، روز بزرگ‌مردان و شیرزنانی است که با قلم شیوا، ذهنی آگاه و تفکری انسان‌دوستانه برای دسترسی آحاد جامعه به اطلاعات صحیح، فوری و مناسب تلاش می‌نمایند.
این‌جانب روز خبرنگار را به تمامی خبرنگاران، صاحبان اندیشه و فعالان این حوزه تبریک گفته و از درگاه خداوند متعال برایشان آرزوی سلامتی، توفیق و سربلندی دارم. امید است با استعانت و توکل به خداوند متعال در انجام رسالت آگاهی‌بخشی، شفاف‌سازی، مطالبه‌گری و ارتقای سطح علمی و فرهنگی جامعه موفق و موید باشید.

دکتر حمیدرضا عمرانی
رئیس شورای اسلامی شهر خوی