یوم الله 13 آبان ماه؛

پیام تبریک اعضای شورای اسلامی شهر خوی بمناسبت روز ۱۳ آبان

یوم الله ۱۳ آبان ماه

به گزارش مدیریت ارتباطات شورای اسلامی شهر و شهرداری خوی، در این متن پیام اعضای شورای اسلامی شهر خوی آمده است؛

بسم الله الرحمن الرحیم

یوم الله ۱۳ آبان بر مردم مومن و انقلابی شهر رشت مبارک باد.

۱۳ آبان یادآور صلابت و رشادت دانش آموزان و دانشجویانی است که با پیروی از راه امام هیمنه استکبار جهانی را درهم شکسته و فریاد آزادی خواهی ملت بزرگ ایران را در گوش جهانیان طنین انداز کردند.

بی شک سیزدهم آبان ماه روز امتحان جوانان ایران در کلاس درس انقلاب اسلامی بود تا آنجا که حضرت امام خمینی(ره) در مورد حرکت انقلابی دانشجویان فرمودند:” دانشجویان مسلمان و مبارزی که لانه‌ی جاسوسی را اشغال کردند، ملت را سرافراز کردند”.

۱۳ آبان تنها یک مناسبت تاریخی نیست بلکه واقعه‌ای اثرگذار،پویا و آموزنده است که در بطن تاریخ جاریست و تصویر روشنی را از “فهم عمیق،بیداری و استکبار ستیزی ” یک ملت انقلابی به نمایش می گذارد.

امسال در حالی به استقبال روز مبارزه با استکبار جهانی می رویم که آمریکا، دشمن همیشگی ملت ایران با تحریم،توهین و تهدید خیال آن دارد تا همبستگی و وحدت کلمه تنها ملت مبارز و بیدار جهان را در هم بشکند.

حرکت دسته جمعی و خیل عظیم ملت جمهوری مردم سالار ایران در ۱۳ آبان قطعا پیام روشنی را به دیکتاتورهای مرتجع منطقه خواهد رساند و آنان را متوجه رفتار ددمنشانه خود در قبال مردم مسلمان جهان خواهد کرد.

یوم الله ۱۳ آبان روزی است که ملت ایران یکصدا فریاد حمایت از مردم مظلوم غزه را که زیر شدیدترین بمباران تاریخ بشریت قرار دارند را سر خواهند داد و منشورهای دروغین حقوق بشر غربی را به چالش خواهند کشید.

قطعا نسل جدید با تاسی از جوانان روزهای اول انقلاب، با قلبی سرشار از ایمان به خدا و اندیشه هایی سرشار از آزادی و آزادگی شعار ما تا آخر ایستاده ایم را بر سر دژخیمان فریاد خواهند زد همانگونه که رهبر معظم انقلاب فرمودند:”نوجوانانِ دهه‌ی هشتادی که نه امام و انقلاب را دیده‌اند و نه دفاع مقدس را، امروز مفاهیم اساسی انقلاب را با همان روشن‌بینی و اقتدار جوانِ فهیم اول انقلاب، دنبال می‌کنند”.

ما اعضای شورای اسلامی شهر از تمامی شما مردم مومن و انقلابی شهر خوی دعوت می کنیم تا با شرکت در راهپیمایی ضداستکباری یوم‌الله سیزدهم آبان ضمن نمایش یکپارچگی و وحدت ملت ایران ،توطئه‌های ننگین استکبار را برای ضربه‌زدن به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران خنثی سازید.

“نَصْرٌ مِنَ اللَّهِ وَ فَتْحٌ قَرِیبٌ”

اعضای شورای اسلامی شهر خوی

13 آبان ماه

پیام تبریک اعضای شورای اسلامی شهر خوی بمناسبت روز ۱۳ آبان