رئیس شورای اسلامی شهر خوی؛

هیئت رئیسه جدید شورای اسلامی شهر خوی هفته آینده انتخاب می‌شود

به گزارش مدیریت ارتباطات شورای اسلامی شهر و شهرداری خوی ، مرتضی شهسوار رئیس شورای اسلامی شهر خوی در جلسه علنی شورا با تسلیت ایام سوگواری ابا عبدالله الحسین (ع) اظهار کرد: تاسوعا و عاشورای حسینی حماسه عظیمی است که الهام‌بخش قلب و‌اندیشه میلیون‌ها انسان دلباخته و عاشقی است که برای سیراب کردن عطش روحشان، کوثر زلالی همچون حسین (ع) را مشق می‌کنند.

وی با تسلیت مجدد به مناسبت تاسوعا و عاشورای حسینی تصریح کرد: لازم می‌دانم از حضور پرشور و انقلابی مردم همیشه در صحنه و ولایتمدار خوی به منظور زنده نگه داشتن قیام امام حسین (ع) و شرکت پُرشور در هیئت‌های عزاداری سرور و سالار شهیدان تقدیر کنم و همچنین از تمامی افرادی که نسبت به برپایی مراسم عزای حسینی طی این مدت تلاش کردند نیز قدردانی می‌کنم.

شهسوار با اشاره به مشارکت های شهرداری خوی در برگزاری مراسمات گفت : خوشبختانه در مناسبت های مختلف شاهد فعالیت و حضور پررنگ مدیریت ارتباطات شورای اسلامی شهر و شهرداری خوی در جا جای شهر هستیم که در نوع خود قابل تقدیر و قدردانی می باشد .

رئیس شورای شهر خوی خاطر نشان کرد : با توجه به اتمام خدمت یکساله ، اعضای شورای اسلامی شهر با برگزاری انتخابات در روز شنبه هفته آینده موافقت کردند که امید داریم با برگزاری این انتخابات نیز شاهد شهری پویا و در مسیر آبادانی باشیم .