هفدهمین نمایشگاه گردشگری تهران؛

هفدهمین نمایشگاه بین‌المللی گردشگری تهران پایان یافت

نمایشگاه گردشگری تهران

به گزارش مدیریت ارتباطات شورای اسلامی شهر و شهرداری خوی، هفدهمین نمایشگاه بین‌المللی گردشگری و صنایع وابسته تهران با حضور علی دارابی قائم مقام وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی و سفیران و نمایندگان کشورهای خارجی در روز دوشنبه -٢٣ بهمن – در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران گشایش یافت.

نمایندگان و فعالان صنعت گردشگری از ۱۱ کشور جهان شامل روسیه، ترکیه، مالزی، اندونزی، تایلند، ازبکستان، ویتنام، تاجیکستان، زیمبابوه، تانزانیا و سریلانکا در این دوره از نمایشگاه پاویون اختصاصی داشتند. نمایشگاه گردشگری و صنایع وابسته تهران در ۲۰ سالن و ۶۰ هزار مترمربع و با ۹۸۲ غرفه در ۳۰ هزار مترمربع غرفه‌سازی شده که تا ۲۶ بهمن ماه پذیرای بازدیدکنندگان و گردشگران بود.

غرفه استان های آذربایجان غربی، شرقی و اردبیل در سالن شماره ۴۱ واقع شده بود که شهرداری خوی در کنار شهرداری ارومیه تنها نمایندگان استان آذربایجان غربی در این نمایشگاه بودند.

پیش از افتتاح نمایشگاه گردشگری و صنایع وابسته تهران مراسم رسمی و سخنرانی آیت الله رییسی رییس جمهوری اسلامی و با حضور زوراب پولولیکاشویلی، دبیر کل سازمان گردشگری ملل متحد ( UN TOURISM) در سالن اجلاس سران در تهران برگزار شد.

در آیین افتتاح این نمایشگاه نیز لوح ثبت جهانی شهر یزد به عنوان پایتخت کشورهای عضو مجمع گفتگوهای همکاری آسیایی و لوح کندوان روستای برتر گردشگری به استاندار یزد و آذربایجان شرقی اعطا شد.

نمایشگاه بین المللی گرشگری تهران

هفدهمین نمایشگاه بین‌المللی گردشگری تهران پایان یافت