در آستانه فرا رسیدن همایش شمس و مولانا ؛

موسسه استنادی علوم جهان اسلام کد بین‌المللی همایش شمس و مولانا را صادر کرد

به گزارش مدیریت ارتباطات شورای اسلامی شهر و شهرداری خوی ، رضا جعفرپور در تشریح این خبر افزود: پایگاه استنادی علوم جهان اسلام موسوم به ISC با کد ۶۳۰۰۴_۰۲۲۳۰ ضمن به‌رسمیت شناختن نهمین همایش بین المللی شمس و مولانا پوستر این رویداد مهم علمی و فرهنگی کشور را در سامانه این پایگاه نمایه کرد.

وی ادامه داد: از سال ۱۳۹۷ که همکاری موسسه تولیت شمس تبریزی با پژوهشگاه علوم انسانی و مطالعات فرهنگی با امضای تفاهم‌نامه همکاری در برگزاری این رویداد بین المللی آغازشده، استانداردسازی فعالیت‌های همایش مدنظربود که دریافت کد ISC و به دنبال آن نمایه شدن مقالات همایش در پایگاه استنادی جهان اسلام از مهمترین اهداف بود . مدیرعامل موسسه تولیت شمس تبریزی و مفاخر خوی اظهار کرد: این امر با همت همکاران دبیرخانه علمی و اساتید حاضر و همکاری‌های پژوهشگاه علوم انسانی و مطالعات فرهنگی محقق شده و درحال حاضر اکثر مقالات و سخنرانی‌های ارائه شده در همایش‌های بین المللی شمس و مولانا در ISC نمایه شده است.

پایگاه استنادی علوم جهان اسلام یک سامانه اطلاع رسانی علمی به شمار می رود که در صدد رتبه بندی دانشگاه‌های ایران و جهان اسلام و تجزیه و تحلیل مجلات علمی کشورهای اسلامی بر اساس معیارهای علم سنجی معتبر اسلامی است.

همایش بین المللی شمس و مولانا همه ساله با حضور و ارائه مقاله دهها عضو هیات علمی دانشگاه های معتبر علوم‌ انسانی برگزار می شود.