با حمایت اعضای شورای اسلامی شهر و شهرداری خوی؛

سومین دوره مسابقه استعدادیابی قرائت و مداحی در خوی آغاز شد

مسابقه استعدادیابی قرائت قرآن کریم

به گزارش مدیریت ارتباطات شورای اسلامی شهر و شهرداری خوی، حجت‌الاسلام وحید پیرشریف در تشریح این خبر افزود: این سومین تجربه برگزاری مسابقه قرائت و مداحی در شهرستان خوی است که بحمدالله با استقبال بسیار خوبی از بین جوانان و نوجوانان این شهرستان بودیم.

وی با اشاره به اینکه این مسابقات به شکل سالانه برگزار می‌شود، خاطرنشان کرد: بحمدالله در طول برگزاری این مسابقه شاهد استعدادهای بسیار خوبی در بین نوجوانان و جوانان شهرستان بودیم که با برنامه ریزی هایی که صورت گرفته، اقداماتی در جهت رشد و تقویت این استعدادها به انجام برسانیم.

امام جماعت مسجد حضرت فاطمه الزهرا(س) ادامه داد: این دوره از مسابقات با حضور داوران برجسته ازجمله ولی نوروزی، جواد طبقی و علی اکبر رحمانی در دو رده سنی زیر شانزده و بالای شانزده سال در حال برگزاری است.

وی از مشارکت بی سابقه جوانان در این دوره مسابقات گفت و اظهار داشت: با حمایت ها و همراهی بی نظیر اعضای شورای اسلامی شهر و شهردار انقلابی خوی و هیئت امنای مسجد فاطمه الزهرا (س)، در دو رده سنی جمعا ۱۲۰ نفر در رشته قرائت، حفظ و جزء سی و مداحی رقابت میکنند که با توجه به استقبال بیش از اندازه جوانان، تعداد کثیری از مشارکت کنندگان نیز در پایش قبل از مسابقه حذف شدند.

حجت‌الاسلام پیرشریف عنوان کرد: این مسابقه به مدت چهار شب با حضور جمعی از مسئولین شهرستانی، آحاد مختلف مردم و دوستداران این عرصه برگزار و در حال حاضر برنامه ضبط و طی روزهای آینده از شبکه استانی صداوسیما آذربایجان غربی پخش خواهد شد.

قرآئت قرآن در خوی برگزار شد

سومین دوره مسابقه استعدادیابی قرائت و مداحی در خوی آغاز شد