فرماندار خوی در آیین تجلیل از قهرمانان؛

خوی جزو اولین شهرهای ورزشی ایران است

قهرمانان شهر خوی

به گزارش مدیریت ارتباطات شورای اسلامی شهر و شهرداری خوی، کریم علی نژاد در آیین تجلیل از قهرمانان و مدال آوران ورزشی که به همت شورای اسلامی شهر و شهرداری و با همکاری اداره ورزش و جوانان در مجموعه فرهنگی آموزشی بوتراب برگزار شد، ضمن تبریک فرا رسیدن سال جدید و ماه رحمت الهی افزود: مردم و قشر های مختلف این شهرستان در حوزه سیاسی گام بزرگی را امسال برداشتند که منجر شد تا با آرامش و امنیت کامل انتخابات پرشوری را شاهد باشیم.

وی ادامه داد: امسال ۱۶۱ پروژه عمرانی در حوزه های مختلف با اعتبارات چشم گیری افتتاح و تعدادی نیز در آستانه افتتاح قرار گرفته که این مهم نشان از مطالبه گری مردم و کار جهادی خادمین شما مردم است.

فرماندار خوی همچنین اظهار داشت: این شهرستان میزبان مسابقات ملی و استانی بسیاری در سال جاری بود و این امر برای کل کشور ثابت گشته که خوی دارای ورزشکاران و قهرمانان بسیاری می باشد.

وی با اشاره به مطالبات مردم گفت: یکی از مطالبات اصلی مردم در حوزه ورزش، استادیوم بلاتکلیف هفت تیر هست که در این راستا نیز در تلاش هستیم تا از وضعیت کنونی درآورده و در اختیار ورزشکاران قرار دهیم.

کریم علی نژاد بیان داشت: کسانی که در سالم سازی جامعه ورزشی بخصوص شهرداری و شورای شهر که کاملا مشهود هست قدردانی می‌کنیم چراکه این امر قوت قلب ورزشکاران بوده و منجر به افزایش میل جوانان به سمت ورزش می شود.

شهردار خوی نیز در این آیین ضمن تبریک فرارسیدن بهار قرآن و طبیعت گفت: براساس برنامه های شورای اسلامی شهر، در کنار توسعه های عمرانی، در حوزه فرهنگی و ورزشی نیز تلاش گام های مثبتی برداشته شده است.

حسن نصراله پور از حمایت های مجموعه مدیریت شهری و اعضای شورای اسلامی شهر از ورزش و ورزشکاران گفت و افزود: هر هفته حداقل یک مصوبه در راستای حمایت از هیئت های ورزشی و ورزشکاران به تصویب اعضای شورای شهر می رسد و این نشان دهنده حمایت قاطع است.

وی ادامه داد: به قدرت می تواند اشاره کرد که در هیچ دوره ای بدین شکل نبود که از ورزش و همچنین هیئت های ورزشی توسط مجموعه مدیریت شهر حمایت شود.

شهردار خوی اظهار کرد: با توجه به توصیه های مقام معظم رهبری، در جهت پرورش ورزش و سوق دهی جوانان به سمت ورزش تلاش می‌کنیم و در این راستا امسال برنامه های بسیار زیادی نیز اجرایی شد.