پس از سالها انتظار؛

تنفس دوباره در کوچه امین دیوان / کوچه امین دیوان به طور کامل آزادسازی شد

مسیرگشایی امین دیوان

به گزارش مدیریت ارتباطات شورای اسلامی شهر و شهرداری خوی، حسن نصراله پور در تشریح این خبر افزود: مسیرگشایی از معیارهای مهم در شهرسازی است که به‌عنوان یکی از مطالبات اصلی و اساسی شهروندان تأثیر مستقیم بر آینده شهرنشینی دارد.

وی با بیان اینکه در سالهای گذشته نیز مسیرگشایی صورت می گرفت، ادامه داد: بر همین اساس با در نظر داشتن مطالبات مردمی و کاهش بار ترافیکی، با حمایت اعضای شورای اسلامی شهر، نهضت مسیرگشایی در این دوره به راه انداختیم تا مطالبات و مشکلات مردم در حوزه شهرسازی به حداقل برسانیم.

شهردار خوی اظهار کرد: امین دیوان یکی از اولویت های اصلی مجموعه مدیریت شهری بود که در اواخر نیز با تملک ۲ پلاک ثبتی با متراژ ۴۱۲ مترمربع و با غرامت پرداختی نزدیک به ۳۷ میلیارد ریال بصورت کامل آزادسازی شده است.

نصراله پور از عملیات عمرانی در این کوچه گفت و افزود: عملیات عمرانی از قبیل زیرسازی، جدول گذاری و آسفالت ریزی از هفته گذشته با اعتبار ۶۰ میلیارد ریال آغاز شده است.

وی بیان داشت: در این میان سازمان عمران و بازآفرینی شهری شهرداری خوی عملیات اجرایی این پروژه را با تمام توان در راستای روان سازی بار ترافیک و انتقال ترافیک هسته مرکزی به لایه های دوم، سوم و هدایت آن به کمربندی ها را آغاز نموده و طی ماه های آینده به اتمام خواهد رسید.

شهردار خوی عنوان کرد: مجموعه مدیریت شهری عزم جدی برای مسیرگشایی و تنفس تازه برای شریان های اصلی شهر خوی دارد و امید داریم با برنامه ریزی هایی که شورای اسلامی شهر ترسیم نموده اند، درآینده نزدیک شهری پویا و عاری از ترافیک داشته باشیم.

آزادسازی معابر امین دیوان

تنفس دوباره در کوچه امین دیوان / کوچه امین دیوان به طور کامل آزادسازی شد