پس از پایان انتخابات ریاست جمهوری صادر شد؛

تبریک اعضای شورای اسلامی شهر و شهردار خوی به رئیس‌جمهور منتخب مردم

پیام تبریک

به گزارش مدیریت ارتباطات شورای اسلامی شهر و شهرداری خوی، اعضای شورای اسلامی شهر و شهرداری خوی در پیامی مشترک به رئیس جمهور منتخب مردم که موفق به کسب اکثریت آرا شده بود تبریک گفتند.

در متن این پیام آمده است؛

بسمه‌تعالی

حضور ارزشمند دکتر مسعود پزشکیان

با سلام و تحیت؛

اکنون که به مدد الهی و با رهبری داهیانه رهبر معظم انقلاب اسلامی و با مشارکت شکوهمند مردم عزیز ایران، در انتخابات ریاست جمهوری برگ زرین دیگری در تاریخ مردم سالاری دینی رقم خورد، شکر گزار درگاه الهی و سپاسگزار هموطنان عزیز هستیم که به ندای رهبر فرزانه انقلاب اسلامی پاسخ مثبت دادند و ولایتمداری خود را بار دیگر به اثبات رساندند.

اینک انتظار می‌رود رئیس جمهور منتخب با انتخاب کابینه‌ای قوی و توانمند، معتقد و مؤمن به مبانی انقلاب، پر کار و پر تلاش و دارای برنامه و نقشه راهی عالمانه، راه خدمت به مردم را پیش گرفته تا گره از مشکلات مردم گشوده شده و راه رسیدن به قله‌های امید و افتخار و پیشرفت و آبادانی ایران سربلند هموار گردد.

اینجانبان انتخاب شایسته حضرت‌عالی به‌عنوان رئیس‌جمهور منتخب ایران عزیز اسلامی که ثمره اعتماد مردم فهیم و بصیر این دیار ولایتمدار است را تبریک گفته و از شهر دارالمومنین، دارالصفا و دارالقرار شمس تبریزی، موفقیت، سربلندی و تحقق بیانیه گام دوم انقلاب و فرامین مقام عظمای ولایت حضرت آیت‌الله‌ خامنه‌ای (مدظله العالی) را برایتان در سایه توجهات حضرت ولیعصر(عج) خواستاریم.

اعضای شورای اسلامی شهر و شهردار خوی

دکتر مسعود پزشکیان

تبریک اعضای شورای اسلامی شهر و شهردار خوی به رئیس‌جمهور برای کسب اعتماد اکثریت مردم