شهردر خوی؛

برنامه فرزند خوی از افتخارات این دوره مدیریت شهری است

فرزند خوی

به گزارش مدیریت ارتباطات شورای اسلامی شهر و شهرداری خوی، سلسله برنامه فرزند خوی در دهمین ایستگاه خود همزمان با دهه امامت و ولایت با عنوان گرامیداشت حجت‌الاسلام صدرایی فرزند برومند این شهر که از گردآورندگان نسخ خطی کتابخانه حوزه نمازی و نویسنده نامی کشور محسوب می‌شود، با حضور مسئولین شهرستانی، سخنرانان و اساتید برجسته حوزه فرهنگ، تاریخ و مذهب و دوستداران این حوزه در سالن شهید برگزینی برگزار شد.

حسن نصراله پور شهردار خوی در این برنامه ضمن نکوداشت نام حجت‌الاسلام صدرایی بیان داشت: حجت‌الاسلام صدرایی از نسخه پژوهان و نویسندگان ملی هستند که از فرزندان برومند این شهر به شمار می رود. وی ادامه داد: تعریف و تمجید آثار این عالم برجسته توسط شخصیت های والا مقام و صاحبان نظر در حوزه نویسندگی و اساتید دانشگاه ها، نشان از جایگاه معرفتی و فرهنگی ایشان است.

شهردار خوی از استمرار برنامه فرزند خوی گفت و خاطر نشان شد: قطعاً تصمیمی که برای برگزاری این برنامه فاخر گرفته ایم ادامه خواهد داشت و امیدواریم که تا پس از ما نیز برنامه فرزند خوی تداوم داشته باشد.

نصراله پور بیان داشت: سلسله برنامه فرزند خوی با هدف تکریم و انتقال تجربیات و افتخارات مفاخر شهر خوی به نسل جوان است. در این برنامه امام جمعه شهرستان خوی، منوچهر صدوقی سها فیلسوف و عرفان پژوه، سیدمحمد طباطبایی یزدی پژوهشگر متون دینی ابوالفضل مرادی فهرست نگار و پژوهشگر نسخه های خطی سخنانی نیز بیان نمودند.

همچنین در پایان ضمن تجلیل اعضای شورای اسلامی شهر و شهردار خوی از حجت‌الاسلام صدرایی، از کتاب فاخر ریاض الجنه اثر محمد بن حسن بن عبدالرسول بن حسن حسینی فانی خویی زنوزی با مقدمه استاد صدرایی خویی و زندگینامه و احوال آخوند نوایی خویی نیز رونمایی شد.

برنامه فرزند خوی

برنامه فرزند خوی از افتخارات این دوره مدیریت شهری است