بازدید میدانی اعضای ستاد بازآفرینی شهری شهرستان خوی از مناطق محروم و گفت و گو با اهالی مناطق

جلوگیری از ساخت و سازهای غیر مجاز ، منجر به کاهش مناطق فقیرنشین می‌شود

فرماندار خوی : با ورود جدی به موضوع جلوگیری از ساخت و ساز های غیر مجاز ، شاهد کاهش چشم گیر مناطق فقیرنشین در شهرستان خواهیم شد .

به گزارش مدیریت ارتباطات شورای اسلامی شهر و شهرداری خوی ، ذبیح الله کاظمی به همراه اعضای ستاد بازآفرینی شهرستان در بازدید از مناطق حاشیه نشین و محروم شهر گفت : از سال گذشته با تلاش دستگاه های خدمات رسان و سایر ادارات موفق شدیم تا تحولاتی در ستاد بازآفرینی ایجاد کنیم و موضوع محرومیت زدایی جزو برنامه های اصلی این ستاد می‌باشد.

وی از مناطق حاشیه نشین و محروم خوی گفت و افزود : متأسفانه در حال حاظر تعداد ۴ منطقه فقیرنشین و محروم در شهرستان خوی شناسایی شده که بایستی حداقل امکانات در این مناطق ایجاد و جوابگوی قسمتی از مطالبات مردم باشیم .

کاظمی در ادامه عنوان کرد : بیشتر مناطق شناسایی شده محروم ، نیاز بیشتری به برنامه های فرهنگی اجتماعی دارند که در این راستا نیز در تلاش هستیم اقداماتی توسط سپاه پاسداران ، اداره آموزش و پرورش و ارشاد اسلامی در این منطقه اجرا شود .

فرمانده ویژه شهرستان خوی از عمده مطالبه مردم این مناطق گفت و اظهار کرد : جدول کشی ، آسفالت و زیرسازی معابر ، ایجاد فضای سبز ، فاضلاب و هدایت آب های سطحی از عمده مطالبات مردم مناطق حاشیه نشین شهر است .

کاظمی در پایان بیان کرد : عمده مشکلات مردم در حوزه اداره آب و فاضلاب و شهرداری بود که با هماهنگی های صورت گرفته و حضور فعال نمایندگان ادارات در این بازدید ، مقرر شد تا ظرف ماه های آینده نسبت به رفع مشکلات این منطقه اقدامات لازم را انجام دهند .