شهردار حوی در سخنرانی پیش از خطبه های نماز جمعه این هفته؛

انتخابات، هموار کننده پستی و بلندی های مسیر توسعه و پیشرفت است

انتخابات، مسیر پیشرفت کشور را رقم می زند

به گزارش مدیریت ارتباطات شورای اسلامی شهر و شهرداری خوی، حسن نصراله پور شهردار خوی در سخنرانی پیش از خطبه های عبادی سیاسی نمازجمعه ۲۰ بهمن ماه شهرستان خوی با تبریک ایام الله دهه مبارک فجر اظهار داشت : نظام مقدس جمهوری اسلامی به برکت خون های مطهر و پاک شهدای گرانقدر اوایل انقلاب اسلامی، جنگ تحمیلی، حریم و حرم و امنیت و سلامت، با صلابت و مقتدر و روز به روز قله های توسعه و ترقی را فتح کرده اند.

وی با اشاره به عظمت و شان والای مردم جمهوری اسلامی در سطح دنیا ، افزود: این نعمت بزرگی است که به برکت رهبری حضرت آیت الله امام خامنه ای (مد ظله العالی) و ادامه‌ی راه آرمان‌های امام راحل، شامل حال مردم انقلابی و ولایتمدار جمهوری اسلامی شده است.

شهردار خوی، انتشار و بسط و گسترش اهداف و آرمان های نظام جمهوری اسلامی در سراسر کشور و حتی کشورهای منطقه را از دیگر نعمات انقلاب اسلامی ایران برشمرد و گفت : امروز همگان شاهد هستند که ندای مظلومیت خواهی و مبارزه با استکبار جهانی و بویژه مبارزه با رژيم کودک کش صهیونیستی، در سراسر دنیا به یک مطالبه عمومی برای ملت‌ها تبدیل شده است که این مهم نیز به برکت خون شهدا و نظام مقدس جمهوری اسلامی است.

نصراله پور با شاره به تحقق آرزوی دیرینه مردم خوی در خصوص ایجاد مناطق یک و دو شهرداری خوی، افزود : این مهم باعث شد تا در راستای توسعه متوازن شهري گام‌های بسیار خوبی برداشته شود.

وی با بیان اینکه در دوران کرونا و همچنین زلزله های ویرانگر سال گذشته فشار زیادی به مردم و به تبع آن به شهرداری ها وارد شد، گفت: علیرغم مشکلات عدیده در پیش‌روی درآمدزایی شهرداری ها، خوشبختانه شهرداری خوی با صرفه جویی و کاهش در هزینه ها و پیگیری اخذ اعتبارات مالی و همچنین فعالیت های مالیِ مثبت، بودجه شهرداری خوی با افزایش ۵ برابری روبرو شده است.

شهردار خوی با اشاره به نهضت آسفالت در ششمین دوره شورای اسلامی شهر و مدیریت جدید شهرداری، خاطرنشان کرد: با افتخار می‌توانیم بگوییم که در مدت حدود ۲ ساله توانسته ایم به میزان ۱۰۰ میلیارد تومان قیر رایگان برای آسفالت معابر شهری جذب نماییم که این اعداد و ارقام در نهضت آسفالت در قدمت ۱۰۰ ساله شهرداری خوی بی نظیر بوده است.

وی به گسترش و افزایش سرانه فضای سبز اشاره کرد و گفت: ما در مدیریت جدیدِ شهری، موضوع فضای سبز را بصورت تخصصی تر دنبال کردیم بطوریکه مجوز ایجاد سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری خوی را از تهران اخذ نمودیم و طی مدت کوتاهی چندین بوستان و همچنین باغ تاریخی دلگشا و پارک کوهستانی فنایی جهت بهره مندی شهروندان عزیز در دست اقدام هستند و سعی داریم طی ماه های آتی شاهد ایجاد بزرگترین شهربازی در شمال غرب کشور و شهر خوی باشیم.

انتخابات مهمترین امر کشور است

انتخابات، هموار کننده پستی و بلندی های مسیر توسعه و پیشرفت است