نوای شعر و موسیقی شمس و مولانا در کشور پیچید؛

افزایش مشارکت کنندگان در جشنواره نشان از کیفیت بالای آن است

جشنواره ای به اندازه کشور

به گزارش مدیریت ارتباطات شورای اسلامی شهر و شهرداری خوی به نقل از کمیته اطلاع رسانی ششمین جشنواره ملی موسیقی شمس و مولانا، حسن نصراله پور با اشاره‌ میلاد با سعادت امیرالمؤمنین حضرت علی (ع) و روز پدر گفت: مراسم اختتامیه ششمین جشنواره ملی شمس و مولانا مصادف بت شب میلاد حضرت علی (ع) بوده و شور بسیار دل انگیزی برای جشنواره بخشیده است.

وی ضمن تشریح اقدامات عمرانی شهرداری خوی اضافه کرد: شهرداری خوی در کنار فعالیت های عمرانی در دو و نیم سال گذشته بودجه خود را متحول کرده با وجود کرونا و زلزله افزایش بی سابقه ای و جهش چشم گیری را در حوزه بودجه شهرداری شاهد هستیم و مسیرگشاییهای متعدد و بی سابقه در ۲۰ سال اخیر را در سطح شهر بویژه در بافت تاریخی و فرسوده و کمربندی شهید سلیمانی داشتیم.

شهردار خوی اظهار داشت: پروژه‌ فاخر کمربندی شهید سلیمانی نیز امسال افتتاخ خواهد شد همچنین نهضت آسفالت با تامین قیر رایگان در سالهای اخیر صورت گرفته در نوع خود بی سابقه بود.

نصراله پور تاکید کرد: در عرصه فرهنگی و اجتماعی مدیریت شهری دو ویژه برنامه ارزشمند با باقیان و فرزند خوی را طی سال جاری برگزار کرد که استقبال بسیار خویی از سوی اهالی مختلف شهر خوی، صنوف مختلف، اهالی دانشگاه و رزمندگان دوران دفاع مقدس قرار گرفته و جزو فعالیت های شاخصی هستند جزو پروژه های ماندگار فرهنگی مذهبی شهرداری خوی می باشند.

گفتنی است مراسم اختتامیه ششمین جشنواره ملی شمس و مولانا هم اکنون با استقبال بی نظیر مردم فرهنگ مدار خوی در حال برگزاریست.

افزایش 24 درصدی مشارکت کنندگان در جشنواره ملی موسیقی شمس و مولانا

افزایش مشارکت کنندگان در جشنواره، نشان از کیفیت بالای آن است