افزایش بهره‌وری ، تسهیل و تسریع فرآیندها با آموزش کارکنان شهرداری خوی

به گزارش مدیریت ارتباطات شورای اسلامی شهر و شهرداری خوی ، بهنام محمدزاده از اهمیت مدیریت امور پرسنلی و کارگزینی گفت و افزود: مدیریت برنامه‌ریزی توسعه سرمایه انسانی با تکیه‌بر ظرفیت مدیریتی و توان کارشناسی حوزه سرمایه انسانی همواره برای ارتقاء کیفی،افزایش بهره‌وری و تسهیل و تسریع فرآیندها و فعالیت‌ های جاری مجموعه مدیریت شهری، گام‌های مفید علمی و عملی برداشته و در این میان،توجه به حاکمیت ارزش‌ های اسلامی،کرامت و معیشت خادمان مردم در شهرداری را در اولویت همه برنامه‌ها خود قرار داده است.

وی اظهار کرد:امروزه اهمیت و نقش سرمایه انسانی در سازمان‌ها بر کسی پوشیده نیست و سازمان‌ها برای بقاء در محیط پیچیده و پرچالش امروزی، نیازمند نیروی انسانی توانمند و خلاق هستند.

محمدزاده افزود:مجموعه مدیریت شهری به‌عنوان مهمترین سازمان محلی که وظیفه اداره شهر را بر عهده دارد،از این قضیه مستثنی نبوده و سرمایه انسانی خود را جزء ارزشمند ترین سرمایه‌های خود،به حساب می‌آورد؛از این رو توجه ویژه به مقوله آموزش و توانمندسازی کارکنان را به‌صورت منسجم و برنامه‌ریزی شده در دستور کار خود دارد.

وی با بیان اینکه مدیران و کارشناسان امور اداری همواره در راستای برنامه‌ریزی و هماهنگی خدمات اداری و پشتیبانی سازمان تلاش می‌کنند،تصریح کرد:نیروی انسانی آموزش‌ دیده و توانمند، منجر به پدید آمدن سازمانی توانمند با قابلیت سازگاری و عملکرد بهتر در شرایط متغیر روزمره خواهد شد،در نتیجه مدیران و کارشناسان یک مجموعه زمانی می‌توانند به‌خوبی از عهده وظایف محوله خود برآیند که از مهارت،دانش و توانایی لازم برخوردار بوده و اهداف سازمان را به‌خوبی بشناسند.

مدیر سرمایه انسانی شهرداری خوی خاطرنشان کرد: با آغاز سال جدید ، با دستور شهردار محترم ، واحد آموزش شهرداری احیا شد و در این راستا نیز تعدادی کلاس آموزشی در دوماه گذشته برگزار شده است .

وی در پایان افزود : با برنامه‌ریزی های صورت گرفته در جهت ارتقاء مدیریت و افزایش بهره‌وری ، تا پایان سال جاری نزدیک ۴۰۰ ساعت کلاس آموزشی عمومی و تخصصی برای کارکنان شهرداری اجرا خواهد شد.