اسناد فراخوان تلویزیون های شهری

دانلود فایل کامل اسناد فراخوان تلویزیون های شهری

فراخوان جذب سرمایه گذار  نوبت سوم                               

                                                                                                                                     شناسه آگهی

شهرداری خوی در نظر دارد به منظور ساماندهی و مدیریت تبلیغات محیطی شهر ، نسبت به احداث و بهره برداری از تعداد ۲ دستگاه تلویزیون شهری طبق مصوبه شورای اسلامی شهر به شماره۱۱۸مورخه ۲۳/۰۲/۱۴۰۲ به صورت مشارکتی اقدام نماید.لذا با استناد به آیین نامه مالی سرمایه گذاری از کلیه اشخاص حقیقی و حقوقی دارای صلاحیت در این خصوص دعوت بعمل می آید تا پیشنهادت خود را ظرف مدت ۱۷روز پس از تاریخ انتشار آگهی(مورخه ۱۳/۸/۱۴۰۲) به دبیرخانه شهرداری خوی واقع در بلوار شیخ نوایی ساختمان مرکزی شهرداری طبقه همکف تحویل نمایند. شرکت‌ کنندگان با ارائه‌ اسناد و مدارك لازم اولاً نسبت‌ به‌ اثبات توانمندی‌ خویش‌ برای‌ انجام پروژه حاضر اقدام وثانیاً شهرداری‌ پس‌ از احراز توانمندی‌، طرح ها و پیشنهادات واصله‌ را بررسی‌ و شریک‌ واجد شرایط‌ را انتخاب خواهد نمود.

نشانی‌ محل‌ اجرای‌ پروژه: خوی،۱- میدان شیخ نوایی یا میدان ولیعصر  ۲- بلوار غروبی داخل محوطه ترمینال مسافربری شهید درستی  

– در صورت وجود هرگونه ابهام یا سوال در اسناد فراخوان و نحوه ثبت نام خواهشمند است از طریق مراجعه حضوری به آدرس : بلوار شیخ نوایی شهرداری مرکزی واحد سرمایه گذاری و مشارکت های مردمی ویا تماس تلفنی با مدیریت سرمایه­گذاری و مشارکت های مردمی ۰۴۴۳۶۳۳۰۰۰۳ اقدام نمایید.

شرایط متقاضیان :

۱- دارا بودن توانمندی مالی و فنی جهت اجرای موضوع مشارکت

۲- داشتن حسن سابقه مفید در موارد مشابه

مدارک  لازم :

۱-تصویر اساسنامه و آخرین روزنامه رسمی

۲- ارائه مستندات لازم مربوط به سرمایه گذاری های انجام شده در این خصوص یا هرگونه اسناد که بیانگر توان سرمایه گذار در این رابطه باشد.

۳- ارائه  مستندات لازم مربوط به دارا بودن توان مالی

۴- ارائه مستندات لازم مربوط به دارا بودن توان فنی و تجربه مشابه مرتبط با موضوع

۵- ارایه پیشنهادات لازم در خصوص نحوه مشارکت و سرمایه گذاری متناسب با شهر خوی

                           

                                                                                                            حسن نصراله پور – شهردار خوی

 

دفترچه   راهنمای

 شرکت در فراخوان طرح های سرمایه گذاری شهرداری خوی

مهر ۱۴۰۲

 

 

به متقاضیان توصیه می شود  ضمن  مطالعه  دقیق  مطالب این دفترچه  ،

 فرم های مربوطه  را  بدون قلم خوردگی تکمیل نمایند.

 

 

مدیریت سرمایه گذاری و مشارکت های مردمی

 شهرداری خوی

 

عنوان

صفحه

فهرست اسناد فراخوان

۱

راهنمای شرکت در فراخوان

۲

شرایط عمومی

۳

شرایط اختصاصی

۴

برگه نحوه قرارگیری اسناد فراخوان

۵

فرم مشخصات متقاضی

۶

فرم آورده طرفین (قیمت های پایه)

۷

فرم پیشنهاد قیمت و درصد سهم الشرکه فراخوان

۸

پیشنویس قرارداد

تمامی اسناد بصورت امضاء شده در پاکات مربوطه گذاشته و پاکت های الف ؛ ب ، ج در داخل پاکت بزرگ قرار گیرد.ذکر نام پیشنهاد دهنده و موضوع فراخوان بر روی کلیه پاکات الزامی است

 

ضمن سپاسگزاری از حضورتان در فراخوان عمومی فرصت­ سرمایه گذاری این شهرداری، خواهشمند است موارد زیر را به دقت مطالعه فرموده و مطابق راهنمایی انجام یافته نسبت به تکمیل مدارک و ثبت نام در فراخوان اقدام فرمایید.

 • کلیه اسناد فراخوان خصوصاً شرایط عمومی و اختصاصی فرصت سرمایه­گذاری را دقیقاً مطالعه نموده و در صورت احراز شرایط نسبت به حضور در فراخوان اقدام نمایید.

تبصره: متقاضیانی که شرایط مندرج در فراخوان را نداشته باشند در مرحله رسیدگی، از فراخوان حذف خواهند شد.

 • در صورت وجود هرگونه ابهام یا سوال در اسناد فراخوان و نحوه ثبت نام خواهشمند است از طریق مراجعه حضوری به آدرس : بلوار شیخ نوایی شهرداری مرکزی واحد سرمایه گذاری و مشارکت های مردمی ویا تماس تلفنی با مدیریت سرمایه­گذاری و مشارکت های مردمی ۰۴۴۳۶۳۳۰۰۰۳ اقدام نمایید.
 • مدارک درخواستی را به شرح این فراخوان  حداکثر تا تاریخ ۱۳/ ۰۸/۱۴۰۲در پاکت سربسته قرار داده و به دبیرخانه شهرداری خوی واقع در بلوار شیخ نوایی جنب اداره تامین اجتماعی  شهرداری مرکزی تحویل داده و شماره ثبت دریافت نمایید. اشخاصی که در مهلت تعیین شده موفق به دریافت شماره ثبت نشوند از حضور در فراخوان منع خواهند شد مدارک تحویلی مسترد نخواهد شد.
 • پاکت های حاوی پیشنهادات رسیده در کمیته فنی بازرگانی سرمایه گذاری ارزیابی و پس از تایید و تصویب توسط کمیسیون معاملات شهرداری گشایش یافته که نتیجه متعاقباً به اطلاع خواهد رسید.

راهنمای شرکت در فراخوان طرح های سرمایه گذاری شهرداری خوی –مهر ۱۴۰۲

آگهي فراخوان عمومي جذب سرمايه گذارمهر ۱۴۰۲

جانمایی و موقعیت مکانی تلویزیون ها:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

شرايط عمومي شركت در فراخوان :

 

   به منظور توسعه و تشويق سرمايه گذاري و مشاركت اشخاص حقيقي و حقوقي در طرح هاي توسعه و عمران شهري مصوب جلسه مورخه۱۱۸ شوراي محترم اسلامي شهرخوی  ۲۳/۲/۱۴۰۲شهرداري خوی در نظر دارد: برای پروژه زیر از طريق فراخوان عمومي با شیوه های مختلف سرمایه گذاری متقاضیان مشارکت را شناسایی و جذب  نماید.

ردیف

نام پروه مشارکتی

تعداد

۱

تلویزیون های شهری

۲ دستگاه

 

لذا متقاضيان مي توانند طرح پیشنهادی خود را در خصوص این آگهی و سایر پیشنهاد ها و ایده های  قابل اجرای سرمایه گذاری به همراه آنالیز هزینه و درآمد ، توانمندی مالی ، رزومه کاری و سهم الشرکه پیشنهادی برای شهرداری را به دبیرخانه شهرداری خوی واقع در بلوار شیخ نوایی ، دبیرخانه ساختمان مرکزی شهرداری خوی تحویل ورسید دریافت نمایند.

تاريخ آخرين مهلت ارسال مدارك : پايان وقت اداري روز ۱۳/ ۰۸/ ۱۴۰۲ و گشایش پیشنهاد ها ۱۵ / ۰۸/۱۴۰۲

 • شمول لایحه قانونی منع مداخله كاركنان دولت در معاملات دولتي و كشوري مصوب ۲۲/۱۰/۱۳۳۷ در اين فراخوان ساري وجاري است.
 • اشخاص حقيقي و حقوقي بايد علاوه بر دارا بودن كليه توانايي هاي لازم ، منع قانوني براي عقد قرارداد مربوطه نداشته باشند.
 • اشخاص حقوقي(شركتها) بايد داراي آگهی تاسیس، اساسنامه مصوب و ثبت شده و کلیه آگهی های تصمیمات و تغییرات بعدی تاکنون و مندرج در روزنامه رسمی باشند و موضوع فعاليت آن­ها با عنوان فراخوان سرمايه گذاري و قرارداد همخواني داشته باشد تشخيص اين امر بر عهده كميسيون بازگشايي پاكت های فراخوان خواهد بود.
 • درخصوص شركت كنندگان در فراخوان بايد ملائت مالي و توانايي و صلاحيت انجام كار توسط ايشان ، براي شهرداري محرز و بلاترديد باشد.
 • با توجه باينكه تامين مالي پروژه موضوع فراخوان ، از سوي سرمايه گذار خواهد بود فلذا در اولويت اول ، توانمندي مالي شخص حقیقی یا حقوقی متقاضي بررسي و احراز خواهد شد.
 • شهرداری در رد یا قبول هریک از پیشنهادات مختار است.
 • صرف شرکت در فراخوان به منزله ایجاد حق نسبت به متقاضی نخواهد بود و نتیجه فراخوان پس از تشریفات قانونی به برنده اعلام خواهد شد.
 • شهرداری ملزم نیست به پیشنهادات مبهم و مشروط ، بدون مدارک درخواستی و بعد از انقضاء مدت آگهی ترتیب اثر دهد.
 • سرمایه گذار تایید مینماید با شرکت در فراخوان کلیه مفاد قرارداد و ضمائم آن و اسناد فراخوان را مطالعه و قبول نموده است.

تاريخ چاپ آگهی در ماهنامه رسمی و محلی شهر خوی : نوبت اول مرداد ماه ۱۴۰۲

تاريخ چاپ آگهی در ماهنامه رسمی و محلی شهر خوی : نوبت اول شهریورماه ۱۴۰۲

و درگاه اینترنتی شهرداری خوی به نشانی:WWW.KHOY.IR

شرايط اختصاصی شركت در فراخوان پروژه های سرمایه گذاری

 • در صورتی که سرمایه گذار شرکت خارجی باشد می بایست نسبت به ارائه اساسنامه و همچنین صاحبان امضای مجاز شرکت در قبال تعهدات قراردادی بصورت ترجمه شده و کامل توسط دارالترجمه رسمی اقدام و ارائه نماید.
 • شرکت ها یا اتباع خارجی متقاضی شرکت در فراخوان می بایست نسبت به ارائه مجوزهای قانونی اعم از ماده ۶ قانون تشویق و حمایت از سرمایه گذار خارجی اقدام نمایند بدیهی است شهرداری مساعدت های لازم در خصوص صدور مکاتبات را بعمل خواهد آورد.
 • در صورتیکه متقاضی سرمایه گذاری شریک خارجی باشد بایستی با مشارکت سرمایه گذار داخلی و بصورت کنسرسیوم پیشنهاد قیمت نماید(حداکثر سهم سرمایه گذار خارجی در کنسرسیوم معادل ۴۹% خواهد بود).
 • مبلغ تضمین سپرده شرکت در فرآیند ارجاع کار ( فراخوان) به استناد آیین نامه تضمین معاملات مشارکت عمومی – خصوصی معادل ۰۰۰/۰۰۰/۵۲۱ ریال بوده که بایستی به صورت ضمانت نامه بانکی و یا بصورت نقدی به حساب سپرده شهرداری خوی به شماره ۳۰۰۱۷۰۰۰۰۰۰۰۱۰۵۶۲۹۱۷۰۰۰۸         IR نزد بانک ملی شعبه مرکزی خیابان انقلاب  واریز و در پاکت الف قرار گیرد. بدیهی است بمحض عقد قرارداد و ارائه تضمین حسن انجام تعهدات برابر بند ذیل ضمانت حاضر آزاد خواهد شد
 • برابر ( آیین نامه تضمینات عمومی – خصوصی )(شیوه نامه سرمایه گذاری)مبلغ ضمانت حسن انجام تعهدات به میزان ریال تعیین که بصورت نقدی یا ضمانت نامه بانکی  معتبر ظرف مدت یک هفته پس از برنده شدن در فراخوان و قبل از عقد قرارداد از سوی سرمایه گذار به حساب سپرده  شهرداری خوی به شماره ………. نزد بانک …….. شعبه …….. تسلیم خواهد شد و تضمین حسن انجام تعهدات قرارداد سرمایه گذار تا پایان عملیات اجرای طرح و ایفای تعهدات سرمایه گذار نزد شهرداری بلوکه خواهد گردید.
 • از بین شرکت کنندگان، برنده فراخوان شخصیت حقیقی یا حقوقی خواهد بود که بیشترین درصد مشارکت در پروژه برای شهرداری را پیشنهاد نماید
 • در صورت امتناع سرمایه گذار پس از برنده شدن در فراخوان از عقد قرارداد ظرف مدت یک ماه ضمانت شرکت درفراخوان موضوع بند ۴ به نفع شهرداری ضبط خواهد گردیدو نسبت به عقد قرارداد با برنده دوم اقدام خواهد شد.
 • در شرایط یکسان از نظر ارزیابی نهایی برای شرکت کنندگان، شرکت های دانش بنیان در اولویت خواهد بود.
 • آورده شهرداری در فراخوان به صورت ثابت لحاظ گردیده و آورده مورد نیاز سرمایه گذار بصورت پیشنهادی تهیه شده و متقاضیان می توانند با ارائه قیمت های برآوردی خود وتکمیل جداول هزینه های پیوست نهایتاً درصد پیشنهادی را اعلام نمایند. (بدون تغییر در آورده شهرداری)
 • آورده شهرداری در پروژه های سرمایه گذاری بصورت BOLT وBOT   در اختیار گذاشتن محل نصب دستگاه ها و سخت افزارها جهت اجرا موضوع مشارکت و صدور مجوزهای لازم (مجوزهای مربوط به شهرداری ) خواهد بود.
 • آورده شهرداری در پروژه های سرمایه گذاری بصورت مشارکت مدنی بصورت عرصه آزاد سازی شده پروژه و عوارض پروانه ساختمان می باشد و همچنین هزینه های ساخت ، طراحی و نظارت و سایر هزینه های پروانه (مراجع غیر از شهرداری اعم از بیمه ، نظام مهندسی و غیره) جزء آورده سرمایه گذار خواهد بود.

 

 

 

 

نحوه تنظیم و قرارگیری اسناد شركت در فراخوان

الف)محتواي پاكت «الف» فراخوان :

– ضمانت شرکت در فرایند ارجاع کار( برابر آیین نامه تضمینات عمومی خصوصی ) مطابق بند ۴ شرایط اختصاصی اسناد فراخوان)

ب) محتواي پاكت «ب» فراخوان :

 • مدارک :

اشخاص حقوقی

اشخاص حقیقی

–  كپي مصدق اساسنامه شركت

–  كپي مصدق آگهي تاسيس

–  كپي مصدق آخرين تغييرات مندرج در روزنامه رسمي

–  كپي مصدق صفحه اول شناسنامه و كارت ملي مديرعامل و صاحبان اصلی امضاء مجاز

– کپی مصدق شناسنامه از صفحه اول

– کپی مصدق کارت ملی

–  کپی پایان خدمت

 

 

 • آگهی فراخوان مهر و امضاءشده (قابل دریافت از سایت شهرداری خوی)
 • فرم مشخصات متقاضی فراخوان مهر و امضاءشده
 • پیشنویس قرارداد مهر و امضاءشده به انضمام پیوست­ها
 • راهنمای شرکت در فراخوان،شرایط عمومی و خصوصی شرکت در فراخوان مهر و امضاءشده
 • برگ قیمت های پایه(جداول شماره یک و دو)

ج) محتوای پاکت «ج»  فراخوان:

 • برگ پیشنهاد قیمت و درصد مشارکت سهم شهرداری

هر ۳ پاکت را در داخل پاکت بزرگ قرار داده و  روی آن عبارت ( پاکت فراخوان پروژه ………………..  و نام متقاضی …………………………….  )  را نوشته و قبل از اتمام مهلت فراخوان به دبیرخانه شهرداری خوی تحویل داده و شماره ثبت دریافت فرمایید.

 

فرم مشخصات  متقاضی فراخوان عمومی سرمایه­گذاری

حقوقی:

نام شرکت:…………………………………….. نام مدیرعامل:……………………………………………. شماره ثبت:……………………..

نوع فعالیت شرکت:………………………………… صاحبان مجاز حق امضاء برابر آخرین تغییرات:…………………………………

 

حقیقی:

نام:……………………..  نام خانوادگی:…………………….. شماره کارت ملی:………………………….. صادره:…………….

آدرس دقیق پستی:……………………………………………………………………………………………………………………..

تلفن: …………………

فاکس: …………………

ایمیل: …………………

وب سایت: …………………

اینجانب ……………………….. با توجه به سوابق فعالیت اعلامی در صفحه ۴ این دفترچه برابر مستندات پیوستی و آگاهی کامل از متن فراخوان سرمایه گذاری شهرداری خوی و تایید کلیه مندرجات این دفترچه برای شرکت در طرح مشاركت در احداث و بهره برداري از پروژه تلویزیون های تبلیغات شهری آگهی فراخوان سرمایه گذاری مهر ۱۴۰۲ شهرداری خوی مشارکت می نمایم.

سوابق:

ذکرگزیده­ای از سوابق و رزومه کاری:

 

 

 

نام و نام خانوادگی:                      عنوان مسئولیت در شرکت:                                         محل امضا و  تاریخ

 

آورده های طرفین(پایه) در  خصوص پروژه ……………………… ( طبق نظریه کارشناسان رسمی دادگستری )

 

 

 

جدول شماره یک: (آورده شهرداری طبق نظریه کارشناسان رسمی دادگستری)

ردیف

عنوان طرح

مساحت عرصه

ارزش هرمترمربع (ریال)

ارزش کل عرصه محل طرح(ریال)

هزینه عوارض صدور پروانه ساختمانی

جمع کل آورده ها

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

آورده شهرداری : …………………………………………………. ریال

درصد پایه شهرداری : حد اقل ………%

 

 

فرم پیشنهاد  قیمت و درصد سهم الشرکه در خصوص پروژه تلویزیون شهری

جدول شماره دو : (قیمتهای پیشنهادی آورده سرمایه گذارجهت اجرا و بهره برداری )

ردیف

۱

۲

۳

۴

۵

۶

۹

عنوان طرح

متراژ

 

 

 

 

کل آورده سرمایه گذار

۱

تلویزیون شهری

۱۵

 

 

 

 

 

۲

تلویزیون شهری

۳۰

 

 

 

 

 

جمع

 

 

 

 

 

 

آورده نهایی سرمایه گذار

…………………..ریال

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

جدول شماره سه :  (پیشنهادات سرمایه گذار جهت مشارکت)

دوره مشارکت

…………….. سال /…….ماه/…….روز

اجاره بهای پرداختی ماهانه به شهرداری در سال اول

…………………… ریال

درصد افزایش سالانه اجاره بهای پرداختی به شهرداری

…………………… درصد

دوره بازگشت سرمایه در طول دوره مشارکت محاسبه و پیشنهاد گردد

 

ارائه قیمت  و درصد پیشنهادی بدون تکمیل جدول شماره۳ فاقد اعتبار بوده و پیشنهادات مذکور از روند ارزیابی خارج خواهد شد.

 

از  مشارکت  شما در  فراخوان طرح های  سرمایه گذاری  شهرداری  خوی  سپاسگزاریم

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

پیش نویس قرارداد مشاركت در احداث و بهره برداري از پروژه تلویزیون های تبلیغات شهری به روش B.O.l.T

مقدمه :

اين قرارداد بر اساس ماده ۱۰ قانون مدني و بند ۱ مصوبه شماره ۳۵۳۴/۱۴۰۲/ص مورخه ۲۷/۰۴/۱۴۰۲صورتجلسه هيئت عالي سرمايه‌گذاري شهرداري خوی وبند ۷ مصوبه شماره۱۱۸  مورخه۲۳/۲/۱۴۰۲ شورای اسلامی شهر خوی نظریه هیات محترم تطبیق مصوبات طی شماره ۲۰۳/۱۴۰۲/۶/ص مورخه ۲۰/۳/۱۴۰۲ ، آگهی منتشره در هفته نامه کثیر الانتشار خوی به شماره…. مورخه …/…/۱۴۰۲ نسبت به احداث و تجهیز وبهره برداری از تعداد ۲ دستگاه تلویزیون تبلیغات شهری به شرح زیر منعقد و برای طرفین و قایم مقام قانونی آنها لازم الاجراست .

ماده يك : طرفين

طرف اول: شهرداري خوی به نمايندگي حسن نصراله پور به اقامتگاه قانونی خوی – شیخ نوایی – ساختمان مرکزی شهرداری خوی تلفن : ۳۶۳۳۲۱۱۱ -۰۴۴ كه در اين قرارداد « شهرداري » ناميده مي شود.

طرف دوم: شرکت /آقاي/خانم  …………………………….. به شماره شناسنامه ……………. به اقامتگاه قانونی : ……………………………………………………….  كه در اين قرارداد « طرف مشاركت» ناميده مي‌شود.

تبصره : در صورت تغييراقامتگاه قانونی هر يك از طرفين مي بايست ظرف يك هفته آن را به طرف ديگر اعلام نمايند در غير اينصورت ابلاغ اوراق به اقامتگاه های قانونی فوق صحيح قلمداد مي‌گردد. ابلاغ اوراق مي بايست بوسيله پست سفارشي صورت پذيرد.

ماده دو : موضوع قرارداد

عبارت است از احداث و بهره برداري از  تعداد ۲ دستگاه تلویزیون تبلیغات شهری به روش B.O.l.T  (ساخت – بهره برداري- پرداخت اجاره – انتقال) برابر با آدرس و مشخصات فنی مندرج در جدول پیوست شماره (۱)  وفق نظر و تایید کارشناسان ذیصلاح شهرداری.

تبصره ۱ : بعداز تهیه و نصب تلویزیون های  تبلیغات شهری موضوع این بند ، درصورت امکان افزایش تعداد تلویزیون ها با کسب نظر شهرداری و تصویب در کارگروه کارشناسی و هیأت عالی سرمایه گذاری ، قابل افزایش خواهد بود. لازم به ذکر است انتخاب محل نصب سازه ها بر عهده شهرداری خواهد بود.

تبصره ۲ : با عنایت به اینکه افزایش تعداد تلویزیون ها هزینه ای را برای طرف مشارکت تحمیل خواهدکرد ، لذا مجوز افزایش تعداد تلویزیون به شرطی صادر خواهد شد که هیچگونه خللی در اجرای تعهدات طرف مشارکت مندرج در قرارداد وارد نسازد.

تبصره ۳ : اتخاذ هرگونه تصمیم و یا درخواست مبنی بر افزایش تعداد تلویزیون ها می بایست حداقل …… ماه قبل از انقضای زمان قرارداد صورت پذیرد.

ماده سه : مدت قرارداد

۱ـ۳٫ مدت قرارداد از تاریخ ابلاغ آن  به مدت    سال ،      ماه و        روز مي‌باشد که مدت زمان لازم جهت آماده سازی و ساخت سازه ها (بندهای ۲ و ۳ ماده سه ) به آن اضافه خواهد شد.

۲ـ۳٫ تهيه نقشه پروژه شامل (پی کنی ، فونداسیون ، پایه ها و نصب) و ارائه آن به شهرداري حداکثر به مدت ….. روز از تاريخ ابلاغ قرارداد و بررسي و اعلام نظر از سوي شهرداري حداكثر تا ….. روز خواهد بود.

۳ـ۳٫ مدت زمان اجراي عمليات ساخت سازه و آماده سازي نهایی جهت بهره برداری از تلویزیون ها با توجه به فصل كاري حداكثر به مدت …. ماه از تاريخ اتمام مدت بند ۲-۳ خواهد بود.

۴ـ۳٫ عقد و اجرای این قرارداد هیچ حقی برای طرف مشارکت جهت تمدید مدت قرارداد بعداز انقضای مدت آن ایجاد نکرده ، بعداز انقضای مدت قرارداد ، بهره برداری از تلویزیون ها براساس آیین نامه های سرمایه گذاری و معاملات شهرداری  قابل واگذاری به اشخاص حقیقی یا حقوقی دارای صلاحیت می باشد.

تبصره ۱ : اعلام تاریخ شروع بهره برداری از تلویزیون ها از طرف شهرداری و به صورت کتبی ، منوط به تکمیل و آماده بهره برداری بودن سازه ها بعداز تایید ناظرین قرارداد مبنی بر اتمام دوره ساخت صورت خواهدپذیرفت.

تبصره ۲ : تاریخ ابلاغ قانونی قرارداد ، تاریخ تحویل آن به اداره پست و ارسال آن از طریق پست سفارشی به نشانی اعلامی طرف مشارکت وفق ماده ۱ این قرارداد می باشد.

ماده چهار : آورده طرفين

۱ـ۴٫ آورده شهرداري

در اختيار گذاشتن زمين های مورد اشاره در ماده ۲ اين قرارداد با رعایت موازین و قوانین شهرسازی و حفظ مالکیت خصوصی اشخاص جهت استفاده و بهره برداری قانونی در راه اندازي پروژه موضوع مشاركت به مدت معين و ارائه مجوزهاي بهره برداري و ساير مجوزات مرتبط با پروژه درچارچوب موازین قانونی بدون دريافت بهاء آن. ( صرفا زمین های بلامعارض متعلق به شهرداری)

تبصره: بغير از آورده معين شده در اين قرارداد براي شهرداري ، تأمين ساير هزينه هاي موضوع قرارداد مصرّح در ماده ۲ و هزینه های جانبي به عهده طرف مشاركت مي باشد.

۲ـ۴٫ آورده طرف مشاركت

تهيه و تأمين كليه مخارج لازم جهت احداث و راه اندازي پروژه اعم از اجراي عمليات پی کنی ، اجرای فونداسیون ، احداث پایه ، نورپردازی ، هزينه خرید انشعابات به نام شهرداری و ساير هزينه هاي لازم جهت اجرا و بهره برداري از پروژه و پرداخت سایر هزینه های مربوط به تجهیز ، حفظ و نگهداری منصوبات و مستحدثات در دوران بهره برداری از ابتدا تا انتهای قرداد.

تبصره ۱ : مبلغ ریالی آورده طرف مشارکت براساس اعلام نظر کارشناس/کارشناسان رسمی دادگستری مثبوت به شماره ۱۱۱۱/۱۴۰۲/و مورخه ۲۴/۰۱/۱۴۰۲ حدود ۰۰۰/۰۰۰/۰۵۰/۲۶ریال برای کل پروژه می باشد که در ابتدا توسط طرف مشارکت برابر مدارک مثبته فی المجلس به شهرداری ارائه و مراتب صورتجلسه خواهدشد. حجم ریالی طرف مشارکت نبایستی از مبلغ مذکور در قرارداد کمتر باشد.

تبصره ۲ : حداکثر ۱۰% افزایش یا کاهش در رقم مذکور در تبصره ۱ از سوی طرفین قابل اغماض است.

ماده پنج : مشخصات پروژه

مکان های اجراي پروژه و مشخصات فنی طبق اطلاعات مندرج در ماده ۲ قرارداد خواهد بود.

تبصره ۱ : درصورتی که بنا به هردلیل امکان اجرای پروژه در محل های مصوب مقدور نباشد ، شهرداری مأذون است با تنظیم صورتجلسه و ابلاغ به طرف مشارکت محل جایگزین دیگری معرفی نموده یا اجرای پروژه در محل را منتفی اعلام نماید و طرف مشارکت مکلف به تبعیت از نظر شهرداری است.

ماده شش : سهم الشركه طرفين

۱ـ۶٫ طرفين توافق نمودند تلویزیون های  موضوع قرارداد و تجهیزات و متعلقات مربوطه از بدو نصب به مالکیت شهرداری درآمده و از سوی شهرداری تملک می گردد و طبق مفاد اين قرارداد ، كل پروژه به مدت     سال و       ماه و        روز از تاريخ بهره برداري در اختيار طرف مشاركت بوده و بعد از انقضاي مدت فوق ، كليه امکانات و اموال منقول و غيرمنقول ذاتي و تبعي اعم از پایه ، سازه تلویزیون ها و کلیه ملزومات و لوازم جانبی ، صحیح و سالم و در حال کار توأم با کلیه انشعابات برق و سایر امتیازات مربوطه با نظارت و تایید ناظرین قرارداد بدون تعذر به شهرداري انتقال خواهد یافت .

تبصره : درصورت هرگونه نقصان یا خرابی در تلویزیون های مورد قرارداد و امکانات جانبی آن ، طرف مشارکت مکلف و ملزم به رفع نقص و بازسازی آن بوده و می بایست به صورت صحیح و سالم به شهرداری تحویل دهد. در غیر این صورت شهرداری مجاز و مختار است نسبت به وصول معادل ارزش ریالی عیوب اعلام شده طبق نظر کارشناس/کارشناسان رسمی دادگستری از تضمین موضوع ماده ……. قرارداد اقدام و طرف مشارکت حق هرگونه اعتراض را از خود سلب و ساقط می نماید.

۲ـ۶٫ سهم الشرکه شهرداری در طول دوران مشارکت برای سال اول ماهانه مبلغ ……………… ریال دریافت اجاره بها از بابت بهای فروش حق تبلیغات شهری در محل های تعیین شده با لحاظ سایر درآمدهای متصوره بوده که درآخر هرسه ماه محاسبه و مبلغ مذکور یکجا از سوی طرف مشارکت نقداً به حساب شهرداری واریز و فیش آن تحویل امور مالی شهرداری می گردد. برای سنوات بعدی در مدت اعتبار این قرارداد ، مبلغ فوق با ۰۰%   افزایش نسبت به سال قبل محاسبه و اخذ خواهدشد.

درصورت عدم پرداخت مبالغ فوق از سوی طرف مشارکت در سررسیدهای مشخص شده ، شهرداری پس از ارسال یک فقره اخطاریه به نشانی اعلامی طرف مشارکت وفق ماده ۱ ، درصورت عدم ترتیب اثر تا پانزده روز پس از تحویل اخطاریه ، مأذون از طرف مشارکت ، حق فسخ قرارداد را داشته و اخذ کلیه خسارات وارده را از ناحیه ضمانت نامه سپرده شده طرف مشارکت خواهد داشت و طرف مشارکت حق هرگونه اعتراض یا امتناع را از خود سلب می نماید.

۳ـ۶٫ -۱۰ درصد از زمان فعالیت هرکدام از تلویزیون های تبلیغات شهری موضوع قرارداد در هر ماه ، از ابتدای بهره برداری تا اتمام زمان قرارداد ، به صورت رایگان در اختیار شهرداری خواهد بود که تاریخ و ساعت پخش آنها توسط مدیریت ارتباطات و روابط عمومی شهرداری تعیین و به طرف مشارکت ابلاغ خواهدشد. شهرداری مخیر است در زمان مذکور برای اهداف خاص فرهنگی ، اجتماعی ، اطلاع رسانی و …  به تشخیص خود جهت استفاده شهرداری یا سایر ادارات و نهادها اقدام نماید.

تبصره : درصورت عدم استفاده شهرداری از زمان های مذکور در بند ۳-۶ چنانچه طرف مشارکت خواستار بهره برداری موقت از آن باشد ، با اخذ موافقت کتبی از شهرداری ، مبلغ آن برای مدت زمان درخواستی ، از سوی شهرداری تعیین و طرف مشارکت وجه آن را به حساب شهرداری واریز خواهد نمود.

ماده هفت : تعهدات طرفين

۱ـ۷٫ تعهدات شهرداري

۱-۱ـ۷٫ تحويل موقت عرصه های قابل بهره برداری غیرمتعارض متعلق به شهرداری با تنظيم صورتجلسه ظرف مدت حداكثر …. روز از تاريخ ابلاغ قرارداد ، بدون انتقال سرقفلی و… و با حفظ کلیه حقوق مالکانه شهرداری نسبت به عرصه.

۲ـ۱ـ۷٫ شهرداري در هماهنگي و رفع موانع احتمالي اجراي پروژه و برای خريد انشعاب تأسيسات شهري توسط طرف مشارکت ، معرفي هاي لازم را صادر خواهد كرد. لیکن مسئولیتی درخصوص اخذ انشعابات و یا رفع معارضین احتمالی نخواهد داشت.

۳ـ۱ـ۷٫ نظارت عاليه شامل نظارت بر حسن انجام قرارداد و حسن اجراي تعهدات قراردادی توسط طرف مشاركت تا پایان زمان بهره برداري موضوع قرارداد.

تبصره ۱ : نظارت عاليه شهرداري نافي مسئوليت كيفري و مدني ناشي از عدم رعايت مقررات ايمني و نظامات دولتي و يا بي احتياطي و بي مبالاتي طرف مشاركت در انجام وظايف و تعهدات قراردادي خود كه منجر به حادثه ، سانحه و يا وقوع خسارت مادي يا معنوي به هر شخص حقيقي يا حقوقي اعم از کارگران یا اشخاص ثالث از سوی طرف مشارکت یا عوامل منتسب به وی گردد نبوده و طرف مشاركت رأساً مسئول عدم رعايت مقررات ايمني و نظامات دولتي در شمول قانون كار و قانون مسئولیت مدنی و قانون مجازات اسلامي خواهد بود .

تبصره ۲ : ناظرین عالی ، فنی ، محتوایی و … در خصوص بند ۳ـ۱ـ۷  بعداز عقد قرارداد ، توسط شهرداری معرفی خواهند شد و طرف مشارکت مکلف به همکاری و هماهنگی در تمام مراحل و ابعاد پروژه با آنها می باشد.

تبصره ۳ : نظارت بر وصول درآمد و اخذ سهم شهرداری از طریق امور مالی شهرداری و معرفی یکی از همکاران آن واحد به عنوان ناظر مالی پروژه صورت خواهدپذیرفت.

۲ـ۷٫ تعهدات طرف مشاركت

۱ـ۲ـ۷٫ طرف مشارکت اقرار می نماید که در حین قرارداد مشمول قانون منع مداخله کارکنان دولت در معاملات دولتی مصوب ۱۳۳۷ نمی باشد و چنانچه در هرمرحله و زمانی از قرارداد ، خلاف این امر برای شهرداری ثابت شود ، شهرداری رأساً و بدون مراجعه به مراجع قضایی حق فسخ قرارداد و ضبط ضمانت نامه طرف مشارکت را برابر قواعد حقوقی خواهد داشت و طرف مشارکت حق هرگونه اعتراض را در این خصوص به صورت ضمن العقد از خود سلب و اسقاط می نماید.

۲ـ۲ـ۷٫ طرف مشارکت موظف است حین عقد قرارداد نسبت به ارائه اصل و کپی پروانه فعالیت مجری تبلیغات و معرفی نامه از اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و یا سایر مبادی قانونی مبنی بر صدور مجوز های لازم جهت فعالیت در زمینه تبلیغات محیطی به شهرداری اقدام نماید.

۳ـ۲ـ۷٫ رعايت كليه قوانين و مقررات و دستور العمل ها و بخشنامه هاي وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی و سازمان تأمين اجتماعي در خصوص پرداخت تمام حقوق و مزاياي قانوني كاركنان خود و رعايت نكات ايمني كارگران و پاسخ گويي در خصوص حوادث احتمالي به كاركنان و اشخاص ثالث به عهده طرف مشاركت مي باشد. ضمناً مسئوليت پاسخگويي به دعاوي حقوقي و كيفري كاركنان و اشخاص ثالث در هر مرجع قضايي و شبه قضايي به عهده طرف مشاركت بوده و شهرداري هيچگونه مسئوليتي در قبال آنان ندارد.

۴ـ۲ـ۷٫ هزينه خريد انشعابات به نام شهرداری و مصرف برق و کلیه تأسیسات پروژه به عهده طرف مشاركت مي باشد و در زمان اتمام یا فسخ قرارداد می بایست برگ تسویه حساب از اداره برق اخذ و به شهرداری ارائه گردد. فلذا در صورتي كه از امكانات و تاسیسات برق متعلق به شهرداری ، موجود در محل بدون موافقت کتبی شهرداری و پیش بینی امکانات و منصوبات لازم جهت برآورد و کنترل هزینه های احتمالی استفاده گردد ، به طريق ممكن نسبت به برآورد و كنترل هزينه آن اقدام و هزینه های مصروفه به اضافه ۱۵% مبلغ محاسبه شده ، از طرف مشاركت مطالبه و درصورت استنکاف و عدم پرداخت ظرف یک ماه از تاریخ اعلام ، از محل تضمینات طرف مشارکت کسر خواهدشد.

۵ـ۲ـ۷٫ طرف مشارکت موظف به رعایت اصول و موازین اسلامی و مقررات صنفی ، درخصوص اکران هرگونه آگهی ، متن ، نقاشی و … مورد نظر بوده و چنانچه طرح مورد نظر نیاز به کسب مجوز از اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و یا سایر مراجع ذیصلاح داشته باشد ، می بایست قبل از اکران نسبت به اخذ مجوز اقدام نماید. در صورت عدم طی مراحل قانونی ، در هرمرحله و زمان از مدت مقرر در قرارداد که باشد ، ملزم به حذف آگهی مذکور بوده و مسئولیت پاسخگویی به مراجع قضایی و اداری و سایر اشخاص حقیقی و حقوقی به عهده طرف مشارکت می باشد.

۶ـ۲ـ۷٫ اجازه بهره برداری از تلویزیون های  تبلیغات شهری موضوع ماده ۲ این قرارداد ، صرفا در امور تبلیغات تجاری و بازرگانی است و برابر قانون هرنوع استفاده ابزاری با اهداف سیاسی و یا تبلیغات انتخاباتی ممنوع بوده و طرف مشارکت حق بهره برداری و تبلیغات علیه اشخاص ، نهادها ، ادارات و… را به هرشکل و نحو ، جزئاً یا کلاً و تحت هیچ عنوان یا شرایطی ندارد. لذا طرف مشارکت ملزم و مکلف به رعایت قانون می باشد. هرگاه در ایام تبلیغات انتخاباتی برابر ضوابط و مقررات جاری کشور ، منعی نسبت به بکارگیری تبلیغات با استفاده از اموال عمومی مرتبط با انتخابات نباشد ، طرف مشارکت مکلف است مجوز مأخوذه از مراجع قانونی را منضم به مستندات قانونی به شهرداری و مقامات ذیصلاح ارائه نماید. درصورت تخلف طرف مشارکت ، شهرداری بدواً یک فقره اخطاریه نسبت به حذف تیزر و رفع موضوع به طرف مشارکت با فرجه ۱۲ ساعت ارسال خواهدنمود. تاریخ تحویل اخطاریه مبنای ابلاغ قانونی است. در غیر اینصورت شهرداری رأساً مختار و مأذون به فسخ قرارداد بدون پرداخت هیچ نوع غرامت و خسارت به طرف مشارکت بوده و در صورت طرح دعوی از سوی اشخاص ثالث یا متضررین ناشی از فعل طرف مشارکت ، طرف مشارکت رأساً در قبال مراجع قضایی و قانونی ذیصلاح پاسخگو خواهد بود.

۷ـ۲ـ۷٫ رعايت موازين شرعي و شئونات اسلامي و حقوق شهروندی از سوي كاركنان طرف مشاركت و یا قائم مقام قانونی و کلیه کارکنان وی در طول دوره مشارکت الزامی بوده و مسئوليت آنها با طرف مشاركت است.

۸ـ۲ـ۷٫ طرف مشارکت موظف است جهت تأمین زیبایی بصری و نظافت تلویزیون ها و سازه و تجهیزات متعلقه به آن به طور مستمر تلویزیون ها و تجهیزات مربوطه را بازدید و درصورت مشاهده هرنوع آلودگی بصری بر روی قالب و چارچوب تلویزیون ها نسبت به امحاء آن اقدام و درصورت تعلل طرف مشارکت ، شهرداری مأذون به رفع معضل و اخذ هزینه مصروفه از طرف مشارکت خواهد بود.

۹ـ۲ـ۷٫ طرف مشارکت در روابط خود با مشتریان اعم از حقیقی و حقوقی مکلف است کلیه ضوابط و مقررات قانونی و دستورالعمل ها و تعرفه های اصداری از سوی مراجع ذیصلاح و شهرداری و کلیه شرایط مندرج در این قرارداد را بدون کم و کاست رعایت نماید. پرداخت تمام هزینه های مربوط به ساخت تیزر ، پویانمایی ، طراحی ، نمایش ، نورپردازی سازه ها ، بازاریابی و نیز پرداخت کلیه کسورات قانونی و خسارات احتمالی ناشی از روابط طرف مشارکت با اشخاص و ایادی ثالث اعم از حقیقی و حقوقی و همچنین پرداخت کسورات قانونی دولتی شامل بیمه ، عوارض ، مالیات و … و کلیه حق و حقوق و تسویه اجور و دستمزد کارکنان ، رأساً به صورت کلی و جزئی به عهده طرف مشارکت بوده و شهرداری هیچگونه مسئولیتی در این خصوص نخواهدداشت.

۱۰ـ۲ـ۷٫ طرف مشارکت موظف است کلیه تلویزیون های تبلیغات شهری موضوع این قرارداد را توأم با تمام تجهیزات متعلقه در طول مدت قرارداد ، تحت پوشش بیمه حوادث و بیمه مسئولیت مدنی قرارداده و نسبت به رعایت استانداردها و مقررات فنی و ایمنی و کنترل مستمر تجهیزات و سازه ها اقدام نماید و درصورت مشاهده هرنوع نقص و ایراد ، سریعاً نسبت به رفع آن اقدام نماید. بدیهی است که مسئولیت عواقب و تبعات بعدی هرگونه قصور و سهل انگاری و تعلل در این زمینه مستقیماً متوجه طرف مشارکت بوده و در تمامی مراجع ذیصلاح قضایی و اداری و قانونی ، به مقتضای فعل صورت گرفته پاسخگو خواهدبود و شهرداری هیچگونه مسئولیتی در این مورد نخواهد داشت.

۱۱ـ۲ـ۷٫ چنانچه در طول مدت قرارداد خسارتی ناشی از عمل یا ترک فعل و یا قصور و تقصیر طرف مشارکت به اشخاص ثالث یا اموال یا تأسیسات شهرداری یا شرکت ها و ارگان های دولتی و خصوصی ، اعم از کابل برق ، مخابرات ، شبکه آب ، فضای سبز و … وارد آید ، طرف مشارکت شخصا ملزم به جبران کلیه خسارت های وارده بوده و شهرداری هیچگونه مسئولیت و تعهدی در جبران خسارت و تبعات بعدی آن ندارد. درخصوص خسارت های وارده به شهرداری نیز درصورت عدم پرداخت خسارت از سوی طرف مشارکت ، شهرداری رأساً مأذون از طرف مشارکت ، جبران کلیه خسارات وارده را از محل تضمینات طرف مشارکت تأمین خواهد نمود.

۱۲-۲-۷٫ طرف مشارکت تحت هیچ شرایطی حق انتقال یا واگذاری موضوع قرارداد به هیچ عنوان از عناوین از قبیل نمایندگی ، وکالت ، ارث ، صلح ، حقوق ، اجاره ، مشارکت و … را ولو مشاعاً و مفروزاً ، جزئاً یا کلاً اعم از اصل یا مازاد به اشخاص ثالث اعم از حقیقی و حقوقی ، حتی به اقربای سببی و نسبی خویش به هیچ نحوی از انحاء ندارد و در صورت تخطی و تخلف از این امر ، شهرداری مأذون به فسخ یک جانبه قرارداد و ضبط و تملک کامل ضمانت نامه وی خواهد بود و طرف مشارکت حق هیچگونه ادعا و اعتراض را در این رابطه نخواهد داشت و ضمن عقد این قرارداد کلیه حقوق مذکور به نحو تام را از خود سلب و ساقط می نماید.

۱۳-۲-۷٫ طرف مشارکت مکلف به تمدید یا تجدید پروانه فعالیت در مدت قرارداد می باشد و درصورتی که مهلت پروانه فعالیت طرف مشارکت به اتمام برسد و وی موفق به تمدید آن در مدت ۴۵ روز کاری از تاریخ انقضای اعتبار نشود و یا در صورتی که پروانه فعالیت ایشان از طرف مراجع ذیصلاح به هرعنوان فاقد اعتبار اعلام گردد ، با اعلام مراجع ذیصلاح قرارداد به صورت یک طرفه از سوی شهرداری فسخ و جبران کلیه خسارات وارده به شهرداری برابر اعلام کارشناس ذیصلاح دادگستری بر عهده طرف مشارکت خواهد بود و از محل تضمینات بدون مراجعه به مراجع قضایی تودیع می گردد و شهرداری مختار و مأذون خواهد بود در راستای صرفه و صلاح شهرداری از حقوق مالکانه خود در رابطه با تلویزیون ها و متعلقات آن بهره مند گردد و طرف مشارکت حق هیچگونه اعتراضی را نخواهد داشت.

۱۴-۲-۷٫ طرف مشارکت مکلف به تخصیص حداقل….. %  از زمان پخش هرکدام از تلویزیون های  موضوع ماده ۲ قرارداد به انتخاب شهرداری و با هماهنگی قبلی جهت استفاده رایگان برای اعلان مناسبت های ملی ، مذهبی شامل اعیاد ، سالگردها ، بزرگداشت ها ، مراسمات و همایش های ملی و منطقه ای و سایر مراسم و مناسبت های پیش بینی نشده که مکان و زمان آن به تشخیص و انتخاب مدیریت ارتباطات و روابط عمومی شهرداری یا سایر دوایر ذیصلاح خواهد بود، می باشد و چنانچه زمان پخش تلویزیون انتخابی از سوی اشخاص ثالث جهت تبلیغات رزرو شده باشد ، طرف مشارکت مکلف است هماهنگی های لازم جهت تغییر زمان یا ابطال رزرو با مشتریان معمول و تلویزیون های مورد نظر در زمان درخواستی بدون پرداخت هرنوع غرامت یا خسارت ناشی از ابطال رزرو و امثالهم از طرف شهرداری مورد بهره برداری قرارخواهدگرفت. به منظور پیشگیری از بروز مشکلات آتی ، طرف مشارکت مکلف به قید موضوع فوق در قراردادهای تنظیمی با مشتریان می باشد.

لازم به ذکر است که زمان مدنظر در این بند ، جزء مدت زمان مورد بهره برداری موضوع بند ۳ ماده شش نبوده و مازاد برآن می باشد.

۱۵-۲-۷٫ طرف مشارکت موظف و مکلف است حداقل یک دفتر کاری در طول مدت قرارداد در شهر خوی دایر نموده تا تمامی مکاتبات ، اخطاریه ها ، هماهنگی و پیگیری های لازم از طرف شهرداری و مشتریان با محل مذکور صورت گرفته و تعطیلی یا عدم پاسخگویی دفتر مذکور به جز ایام تعطیل ، تحت هیچ شرایطی مجاز نبوده و طرف مشارکت مسئولیت عدم پاسخگویی و تبعات بعدی آن را برعهده خواهد داشت. پرداخت کلیه هزینه های دفتر طرف مشارکت در شهر خوی و کارکنان آن ، رأساً به عهده طرف مشارکت بوده و شهرداری در این باره هیچگونه مسئولیتی نخواهد داشت. همچنین طرف مشارکت موظف است برای ایام تعطیل سال که احتمال تعطیلی دفتر وجود دارد ، شماره های ارتباطی معرفی تا در صورت لزوم موارد خاص سریعا اطلاع رسانی و هماهنگی لازم صورت پذیرد.

۱۶-۲-۷٫ مدت مجاز جهت عقد قرارداد طرف مشارکت با مشتریان جهت تبلیغات شهری در طول دوران بهره برداری ( با رعایت سایر ضوابط و مقررات صنفی ) حداکثر ……………. بوده و در هرحال مدت قرارداد طرف مشارکت با مشتریان می بایست از زمان دوره بهره برداری تجاوز ننموده و در زمان انقضای دوره بهره برداری تمامی تلویزیون ها خالی و بدون تبلیغات به شهرداری واگذار گردد.

۱۷-۲-۷٫ طرف مشارکت مکلف و موظف است درصورت وجود درخواست اشخاص حقیقی و حقوقی کشورهای خارجی جهت تبلیغات تجاری و بازرگانی در تلویزیون های تبلیغاتی موضوع قرارداد ، مجوزهای قانونی را قبل از هرگونه اقدام از مراجع و مبادی قانونی اخذ و مستندات مربوطه را تحویل شهرداری داده ، پس از دریافت موافقت کتبی شهرداری ، نسبت به پخش تبلیغات مذکور اقدام نماید. هرگونه اقدام که ناقض مفاد این بند باشد منجر به فسخ یک جانبه قرارداد شده و مسئولیت تبعات بعدی آن مستقیماً برعهده طرف مشارکت خواهدبود.

۱۸-۲-۷٫ طرف مشارکت مکلف و موظف است در پایان دوره ساخت و قبل از شروع بهره برداری از تلویزیون های تبلیغات شهری ، ضمن کدگذاری آنها ، پلاک شناسایی هرسازه را روی آنها نصب و مشخصات کامل سازه ها را به همراه ثبت موقعیت مکانی آنها ( طول و عرض جغرافیایی ) که به تأیید ناظرین مربوطه قرارداد رسیده ، به شهرداری اعلام نماید.

تبصره : فرمت و نحوه کدگذاری و نصب پلاک بر روی سازه ها ، توسط شهرداری (/ مدیریت ارتباطات و روابط عمومی) اعلام خواهدشد.

۱۹-۲-۷٫ طرف مشارکت مکلف و موظف است یک نسخه از قراردادهای منعقده با مشتریان را در پایان هر ماه به شهرداری ارئه نماید.

۲۰-۲-۷٫ طرف مشارکت موظف است در هرمرحله از قرارداد ، درصورت تأخیر در عملیات ، همزمان با وقوع تأخیر ، مراتب و علل آن را به صورت مکتوب به اطلاع شهرداری برساند. شهرداری موضوع را بررسی و در رد یا قبول آن مختار است.

۲۱-۲-۷٫ درصورت وقوع تأخیر مجاز ، استمهال طرف مشارکت قبل از اتمام فرجه های قانونی براساس این قرارداد قابلیت استماع دارد و شهرداری در رد یا قبول آن مختار است. موضوع استمهال می بایست به تصویب کارگروه کارشناسی و هیأت عالی سرمایه گذاری برسد که در صورت تصویب ، پس از ابلاغ کتبی شهرداری به طرف مشارکت ، به مدت قرارداد اضافه خواهدشد.

ماده هشت : ساير شرايط

۱ـ۸٫ افزايش و كاهش قيمت ها و تعرفه خدمات و غيره هيچگونه تأثيري در سهم الشرکه طرفين و مدت زمان دوره بهره برداری نخواهد داشت و ملاك محاسبه ارزش آورده طرفين ، قيمت هاي روز اول بهره برداري از پروژه خواهد بود.

۲ـ۸٫ به روزرسانی و مدرن سازی سازه ها و منصوبات فعلی مورد توافق در ماده ۲ قرارداد با هماهنگی و کسب موافقت شهرداری و ناظرین پروژه بلامانع بوده و شهرداری از آن استقبال می نماید. ولی شهرداری هیچگونه وجه یا سهمی از این حیث در حق طرف مشارکت منظور نخواهد نمود.

۳ـ۸٫ این قرارداد صرفاً شامل مکان های مورد توافق در ماده ۲ بوده و مناطق و مکان های خارج از جانمایی اولیه را شامل نمی گردد و شهرداری مأذون است درخصوص احداث و بهره برداري از تلویزیون های تبلیغات شهری جدید به جز مکان های تعریف شده در این قرارداد با نیازسنجی و نیز بررسی موارد واصله ، درصورت صلاحدید نسبت به عقد قرارداد سرمایه گذاری جدید با طرف مشارکت یا اشخاص ثالث از طریق مبادی قانونی و رعایت شیوه نامه سرمایه گذاری شهرداری ها اقدام نماید.

۴ـ۸٫ مالکیت عرصه و اعیان موضوع مشارکت متعلق به شهرداری بوده و پس از پايان دوران مشاركت ، طرف مشاركت حق ادعاي كسب و پيشه را نخواهد داشت و هيچگونه تعهدي اعم از سرقفلي ، حق كسب و پيشه و نظاير آنها در قبال طرف مشارکت برای شهرداري ايجاد نخواهد شد و طرف مشارکت حق هرگونه ادعای بعدی را در این خصوص و به هر عنوان از خود سلب و ساقط می نماید.

۵ـ۸٫ چنانچه به هر دلیلی بنا به الزامات شهری و عمرانی جابجایی هرکدام از تلویزیون ها ضرورت پیدا کند ، طرف مشارکت موظف و مکلف است به تصمیم اتخاذ شده تمکین نماید .

۶ـ۸٫ چنانچه بعداز نصب تلویزیون ها و در زمان بهره برداری ، طرف مشارکت با ارائه مستندات دال بر عدم توجیه اقتصادی تلویزیون نصب شده با لحاظ جمیع شرایط فرهنگی و اجتماعی ، تقاضای جابجایی یک یا هردوی آنها را داشته باشد ، با طرح و تصویب در کارگروه کارشناسی و هیأت عالی سرمایه گذاری و طی مراحل قانونی مربوطه ، محل جایگزین مشخص و طرف مشارکت نسبت به جابجایی آن اقدام خواهدکرد که کلیه هزینه های جابجایی بر عهده طرف مشارکت خواهدبود.

۷ـ۸٫ چنانچه بعداز تعیین محل نصب تلویزیون ها ، نظر شهرداری به نحوی از انحاء در این زمینه تغییر نماید و طرف مشارکت متحمل هزینه هایی اعم از نصب فنداسیون و یا سازه های اصلی شده باشد ، در این حالت هزینه های صورت گرفته توسط کارشناس/کارشناسان رسمی دادگستری برآورد و به حساب بستانکار طرف مشارکت منظور می شود.

۸-۸ طرف مشاركت پس از انقضا قرارداد هيچگونه ادعايي در مالكيت زمين واگذاري از سوي شهرداري را نخواهد داشت و همه ادعاهاي بعدي را از خود سلب و ساقط مي نمايد.

۹-۸٫ محل احداث پروژه اعم از اراضي ، عرصه و اعيان و تأسيسات منصوبه در آن در طول مدت قرارداد مشاركت به صورت امانت در اختيار طرف مشاركت قرار مي گيرد و لذا نامبرده مكلف به حفظ و حراست كامل از آن ها مي باشد و چنانچه طرف مشاركت در انجام تكاليف قانوني و حرفه خود قصور و يا تقصير نمايد و از اين حيث لطمه و خسارتي به اموال مورد نظر وارد شود ملزم به جبران خسارت مربوطه مي باشد. همچنين اگر در پايان مدت قرارداد وعدم تمايل شهرداري به تمديد قرارداد و یا توقف ادامه مشارکت ، با ابلاغ كتبي شهرداري ، طرف مشارکت اموال مذكور در این قرارداد و عرصه پروژه را ظرف ۳روز از تاريخ ابلاغ ، به شهرداري تحويل ندهد و خلع يد ننمايد علاوه بر جبران خسارت وارده به شهرداري باستناد ماده ۶۷۴ قانون مجازات اسلامي به اتهام خيانت در امانت نيز قابل تعقيب خواهد بود و تعيين ميزان خسارت وارده به اموال شهرداري موضوع اين بند توسط كارشناس/کارشناسان رسمی دادگستری برآورد و طرف مشاركت حق اعتراض به آن را نداشته و موظف است ظرف مدت۲روز از تاريخ ابلاغ آن را بپردازد. در غیر این صورت شهرداری مأذون از طرف مشارکت جبران خسارت بدون مراجعه به مراجع قضایی از محل تضمینات قرارداد صورت خواهد پذیرفت.

۱۰-۸٫ در صورت عدم تخليه به موقع بعد از انقضاي مدت مشاركت و يا عدم حصول توافق در موارد اختلاف در عدم انجام تعهدات و فسخ قرارداد ، طرف مشاركت ، از بابت هر روز تاخير مبلغ ……….. ريال بعنوان وجه التزام تعيين ميگرددكه طرف مشاركت بايد بپردازد و شهرداری از سوی طرف مشارکت به نحو تامه مأذون و مختار است رأساً توسط مأمورین اجرایی خود بدون مراجعه به مراجع قضایی از محل رفع تصرف نموده و تلویزیون ها را وفق مفاد قرارداد تملک نماید و متعاقباً از محل چک و ضمانت نامه بانکی طرف مشارکت نسبت به اخذ و ایصال جرایم و خسارات وارده اقدام نماید.

۱۱-۸٫ هرگونه توافق طرفين پس از امضاي قرارداد در قالب متمم جداگانه با طي مراحل قانوني آن امكانپذير خواهد بود كه جزء لاينفك قرارداد به حساب خواهد آمد.

ماده نه : ضمانت قرارداد

۱- ۹٫ به منظور حسن انجام كار و تضمین انجام تعهدات مندرج در قرارداد و تخلیه به موقع محل ها پس از اتمام یا فسخ قرارداد ، طرف مشاركت ضمن ارائه تعهدنامه محضری نسبت به حسن انجام کار و عمل به تعهدات و اعطای اختیارات تامه به شهرداری درخصوص مفاد قرارداد ، مکلف است ضمانت نامه بانكي به مبلغ ۱۰% موضوع قرارداد طبق نظریه کارشناسان رسمی دادگستری  بعنوان تضمين دوران مشاركت تحويل شهرداري نماید كه پس از اتمام موضوع قرارداد عيناً عودت داده خواهد شد و در غير اينصورت به شهرداري اجازه ميدهد براي جبران خسارت از آن استفاده قانوني نمايد.

۲-۹٫ ارائه چك به مبلغ ………….. ريال (معادل ……% ارزش ریالی قرارداد) بدون تاریخ و بدون قید و شرط در وجه شهرداري بعنوان تضمين سهم الشركه شهرداري ، جبران خسارات و تحويل به موقع پروژه پس از اتمام طول دوران مشاركت و … كه درصورت عدم رعايت موارد مذكور اقدام قانوني درخصوص وصول آن صورت خواهد گرفت.

تبصره ۱ : چنانچه ظرف مدت یک ماه از تاریخ انعقاد قرارداد ، طرف مشارکت نسبت به اجرای تعهد قراردادی خود مبنی بر ارائه چک و ضمانت نامه مذکور در بندهای فوق اقدام ننماید ، قرارداد حاضر فسخ گردیده و مراتب طی ارسال نامه ای به طرف مشارکت ابلاغ می گردد و طرف مشارکت ملزم و مکلف به جبران خسارات وارده به شهرداری می باشد.

تبصره ۲ : پس از انعقاد قرارداد ، تا زمانی که ابلاغ آن توسط شهرداری به طرف مشارکت صورت نپذیرفته ، هیچگونه حقی برای طرف مشارکت نسبت به قرارداد وجود نخواهد داشت. بدیهی است ابلاغ قرارداد نیز منوط و مشروط به ایفای تعهدات طرف مشارکت درخصوص ارائه تضمینات مذکور در بندهای فوق جهت حسن انجام تعهدات به شهرداری می باشد.

تبصره ۳٫ جهت تجديد نظر و توافق در ميزان ضمانت نامه ها همچنين وجه التزام تعييني در سال ………. متني بصورت متمم قرارداد تنظيم و به اين قرارداد الحاق خواهد شد و جزء لاينفك قرارداد محسوب ميگردد.

۳-۹٫ طرف مشارکت ملزم می باشد سهم الشرکه شهرداری را تحت عنوان اجاره بها براساس بند ۲ ماده ۶ قرارداد ، طی سررسیدهای معین به شرح زیر پرداخت نماید.

 

جمع مبلغ سالانه

( به ریال )

سال اول ( ۱۴۰۲ )

 

سال دوم ( ۱۴۰۳ )  با احتساب ….% افزایش

 

سال سوم ( ۱۴۰۴ ) با احتساب ….% افزایش

 

سال چهارم ( ۱۴۰۵ ) با احتساب ….% افزایش

 

جمع کل مبلغ سهم الشرکه تا پایان دوره بهره برداری ……………………….. ریال می باشد. بدیهی است عدم پرداخت سهم الشرکه در هریک از سررسیدهای اعلامی طبق بند ۲ ماده ۶ ، با اخطار کتبی و فرجه  ۱۵ روزه ، موجب فسخ یکجانبه قرارداد از سوی شهرداری و وصول خسارات از محل تضمینات طرف مشارکت خواهد بود. 

۴-۹٫ آزادسازی تضامین موضوع این قرارداد مشروط به تحویل موضوع قرارداد به صورت صددرصد سالم به شهرداری خواهدبود.

تبصره : چنانچه طرف مشارکت نسبت به رفع عیوب مربوط به تجهیزات و مستحدثات موضوع قرارداد اقدام ننماید و یا اینکه اقدامات صورت گرفته مورد تأیید ناظرین مربوطه نباشد و همچنین درصورت عدم اجرای هریک از تعهدات مندرج در قرارداد ، شهرداری مجاز است ضمن برآورد هزینه مربوطه طبق نظر کارشناس/کارشناسان رسمی دادگستری ، رأساً نسبت به رفع عیوب موجود اقدام و معادل هزینه انجام شده را از تضامین این قرارداد به نفع شهرداری وصول و کارگزاری نماید و طرف مشارکت حق هیچگونه ادعا و اعتراض را نخواهد داشت. 

ماده ده : موارد فسخ

درصورت بروز هریک از موارد زیر ، طرفین می توانند بدون مراجعه به محاکم قضایی ، رأساً نسبت به فسخ قرارداد اقدام نمایند.

۱-۱۰٫ در صورت توافق طرفین بر فسخ قرارداد.

۲-۱۰٫ درصورت تأخیر غیرمجاز ، استنکاف طرف مشارکت از ادامه عملیات وفق قرارداد و یا عدم اتمام عملیات اجرایی ( نصب و بهره برداری ) موضوع قرارداد در مدت زمان مشخص شده در قرارداد و تمدیدهای مجاز آن ، اين قرارداد پس از اعلام كتبي شهرداري ، به صورت يكطرفه و بدون مراجعه به محاكم قضائي منفسخ بوده و طرف مشاركت حق هر گونه ادعايي را از خود سلب و ساقط مي‌نمايد. پس از قطع همکاری با طرف مشارکت به هردلیل ، شهرداری مأذون از طرف مشارکت مختار است نسبت به تکمیل پروژه از طریق مشارکت کننده دیگر و یا رأساً اقدام نموده و پس از اتمام پروژه ، برابر زمان بندی خود ، سهم الشرکه مشارکت کننده قبلی را پرداخت نماید و ادعای تأخیر یا هرگونه خسارت در این مورد از سوی وی پذیرفته نبوده و قابلیت استماع نخواهدداشت . همچنین جبران کلیه خسارات وارده به شهرداری نیز از محل چک ها و تضمینات طرف مشارکت کارسازی خواهدشد. موارد مطرح در این بند ، بدون نیاز و مراجعه به مراجع قضایی و پس از اخذ نظر کارشناس/کارشناسان رسمی دادگستری صورت خواهدپذیرفت.

تبصره ۱ : ملاک تشخیص تأخیر ، حداکثر یک پنجم فرجه زمانی مشخص شده در این قرارداد بدون لحاظ مهلت های تمدیدی می باشد و تنها مرجع تشخیص دهنده تأخیر ، رأساً شهرداری می باشد.

تبصره ۲ : برآورد درصد پیشرفت عملیات اجرایی و سهم الشرکه هریک از طرفین قرارداد در مقطع مزبور از پروژه ، توسط کارشناس/کارشناسان رسمی دادگستری صورت خواهدپذیرفت.

۳-۱۰٫ در صورت انحلال یا ورشکستگی طرف مشارکت.

۴-۱۰٫ در صورت عدم ارائه تضمینات موضوع ماده ۹ قراردا ، حداکثر به مدت یک ماه از ابلاغ قرارداد.

۵-۱۰٫ در صورت عمل نکردن طرف مشارکت به تعهدات خویش وفق مندرجات بند های مواد  ۶ و ۷  این قرارداد.

۶-۱۰٫ در صورتی که عرصه زمین موضوع قرارداد مستحق الغیر درآید و یا معارض پیدا نماید ، به نحوی که ادامه عملیات اجرایی برای مدت بیش از ۱۲ ماه مقدور نشود ، طرف مشارکت می تواند نسبت به ارائه درخواست ختم قرارداد اقدام نماید و شهرداری مختار در قبول ختم یا معرفی محل جدید می باشد.

تبصره : درصورت قبول فسخ قرارداد ، با کسب نظر کارشناس/کارشناسان رسمی دادگستری نسبت به برآورد درصد پیشرفت عملیات اجرایی و سهم الشرکه هریک از طرفین قرارداد در مقطع مزبور از پروژه اقدام خواهدشد.

۷-۱۰٫ در صورت درخواست طرف مشارکت مبنی بر ختم قرارداد قبل از اتمام مدت قرارداد ، ضمن انتقال کلیه حقوق طرف مشارکت به شهرداری ، طرف مشارکت حق هرگونه ادعایی در خصوص مالکیت مستحدثات و تلویزیون های  نصب شده و مطالبه هزینه های مصروفه را به هرعنوان از خود سلب و ساقط می نماید.

۸-۱۰٫ درصورت فوت یا محجوریت طرف مشارکت در طول مدت قرارداد ، موضوع این قرارداد به قائم مقام قانونی طرف مشارکت ولو به ارث قابل انتقال نبوده و شهرداری از سوی طرف مشارکت به نحو تامه مختار و مأذون است تا به تشخیص خود قرارداد را کلاً یا جزئاً به غیر انتقال دهد.

تبصره : بدیهی است در صورت احراز شرایط بند فوق ، جهت جلوگیری از تضییع حقوق طرفین ، با کسب نظر کارشناس/کارشناسان رسمی دادگستری نسبت به برآورد سهم الشرکه هریک از طرفین قرارداد در مقطع مزبور از پروژه و محاسبه سود و زیان حاصله ، نسبت به تسویه حساب با قائم مقام یا  وراث قانونی طرف مشارکت اقدام خواهدشد.

۹-۱۰٫ هرگاه به واسطه قوه قهریه یا ممانعت نهادهای عمومی و یا دولتی که غیرقابل پیش بینی و غیرقابل رفع بوده و باعث توقف عملیات اجرایی قرارداد گردد ، اجرای تعهدات طرفین به حال تعلیق درآمده و این زمان به مدت زمان قرارداد افزوده خواهد شد و می بایست پس از زوال قوه قاهره ، بلافاصله طرفین به ایفای تعهدات خود با شرایط قبلی بپردازند. چنانچه این تعلیق بیش از یک سال طول بکشد ، هریک از طرفین قرارداد می تواند با ارسال اظهارنامه ، نسبت به فسخ قرارداد اقدام نماید.

۱۰-۱۰٫ هر گونه فسخ قرارداد از سوی طرفین ، منوط به صدور اخطاريه هاي قانوني و اعلام کتبی خواهد بود.

ماده يازده : حل اختلاف

چنانچه در اجراي اين قرارداد و يا در تفسير مفاد آن و ساير اسناد و ضمائم و امورات مربوط به اجرای قرارداد ، اختلافي بين شهرداري و طرف مشاركت پيش آيد ، ابتدا از طریق مذاکره طرفین موارد اختلاف حل و فصل خواهد شد و در صورت عدم حل و فصل ، از طریق هیات عالی سرمایه گذاری و نهایتاً شورای اسلامی شهر اقدام خواهد شد.

ماده دوازده : مواد ونسخ قرارداد

اين قرارداد مشتمل بر ۱۲ ماده ، ……… بند و …….. تبصره  بوده و در ……. نسخه يكسان تهيه و تنظيم و بين طرفين امضاء و مبادله گرديد و همگي داراي حكم واحد مي باشند.

 

 

                              طرف مشاركت                                                               شهردار خوی   

 

 

 

 

 

 

 

ردیف

مکان پیشنهادی تلویزیون های تبلیغات شهری

۱

میدان شیخ نوایی یا میدان ولیعصر

۲

ترمینال مسافربری شهید درستی

 

 

مشخصات فنی تلویزیون شهری   SMD P5  فول کالر

ردیف

نوع

مشخصات فنی

۱

ماژول

P5 , 3 in 1 full color دارای چسب و سیلیکون و رزین بندی و واشر آب بندی و محافظ

۲

کابینت

ضدآب رنگ کوره ای چرمی ورق ۱درب فلزی قفل شو زیمنس دارای تهویه

۳

IC

MBI  تایوان

۴

LED

EPISTER5MM OVAL LED  چیپ تایوان

۵

چیدمان پیکسل

۳ in 1  SMD

6

عمر مفید

۱۰۰۰۰ ساعت در حدودو ۱۰ الی ۱۵ سال

۷

ابعاد ماژول

۳۲۰*۱۶۰ میلی متر

۸

نرم افزار

HDPLAYER FULL COLOR

9

تعدادLED  در متر مربع

۴۰۰۰۰

۱۰

تعداد پیکسل در متر مربع

۴۰۰۰۰

۱۱

فاصله پیکسل

۵ میلی متر

۱۲

شدت نور

CMD26000

13

ارسال اطلاعات

RS232 NET LAN—USB

14

دمای کارکرد

۲۷-۶۰

۱۵

شرایط محیطی

۶۵IP

16

بهترین فاصله دید

بسته به ابعاد تابلو ۲ تا ۵۰۰متر

۱۷

تعداد رنگ قابل نمایش

۰۰۰/۷۷۷/۱۶

۱۸

زاویه دید

۱۲۰ درجه افقی و ۶۰ درجه عمودی

۱۹

مدت گارانتی

۱۸ ماه

۲۰

خدمات پس از فروش

۱۰ سال

۲۱

قابلیت های نمایش

نمایش رندوم افکت FULL OPTION