همزمان با سراسر کشور؛

اجتماع هزاران نفری مردم خوی در محکومیت رژیم صهیونسیتی

فلسطین آزاد خواهد شد

به گزارش مدیریت ارتباطات شورای اسلامی شهر و شهرداری خوی، در این اجتماع پرشور که خانواده معظم شهدا، جانبازان، آزادگان، اقشار مختلف مردم، روحانیون، دانشگاهیان و نیروهای نظامی و انتظامی حضور داشتند، حاضران با سر دادن شعارهایی، انزجار خود را از رفتار شنیع رژیم صهیونیستی و حمایت کشورهای غربی از این رژیم اشغالگر ابراز کردند.

امام جمعه خوی در این اجتماع اظهار کرد: امروز مردم دنیا ماهیت اصلی رژیم غاصب اسراییل را دیدند و مشاهده کردند که برای ثبات خود در منطقه از هیج چیز ابایی ندارد.

حجت الاسلام حجت قاسم خانی افزود: رژیم صهیونیستی، گماشته انگلیس و آمریکا در منطقه است و استکبار جهانی با همه توان از آن حمایت می کند.

وی گفت: رژیم اشغالگر قدس نفس های پایانی خود را می کشد و در همین دوره نیز با جنون و دیوانه وار مردم و غیرنظامیان به ویژه زنان و کودکان را بمباران می‌کند.

امام جمعه خوی ادامه داد: با وجود اینکه نظام سلطه، همه سرویس های جاسوسی را در اختیار دارد، می توان شکست سنگینی در عملیات طوفان الاقصی را که طی روزهای گذشته از سوی مبارزان فلسطینی طرح ریزی و اجرا شد، دید و همین امر نشان از اضمحلال قدرت پوشالی این رژیم دارد.

حجت الاسلام قاسم خانی گفت: جنگ‌های ۲۲ و ۳۳ روزه نشان داده که اسراییل جرات رویارویی با جبهه مقاومت را ندارد و امروز اگر جنگ زمینی را آغاز کند، شاهد حذف خود از صحنه روزگار خواهد بود.

غزه

اجتماع هزاران نفری مردم خوی در محکومیت رژیم صهیونسیتی