آماده باش سازمان آتش‌نشانی خوی برای تأمین ایمنی شهروندان در لیالی قدر

آماده باش سازمان آتش‌نشانی خوی برای تأمین ایمنی شهروندان در لیالی قدر

رئیس سازمان آتش نشانی وخدمات ایمنی شهرداری خوی از آماده باش سازمان آتش‌نشانی برای تأمین ایمنی شهروندان در لیالی قدر خبر داد.

به گزارش مدیریت ارتباطات شورای اسلامی شهر و شهرداری خوی ، سجاد حسینلو گفت: این سازمان علاوه بر آماده‌ باش همیشگی نیروهای خود در ایستگاه‌های ۴ گانه ، در لیالی قدر تعداد ۱۵ آتش‌نشان را در مکانهای مذهبی شهر خوی مستقر می نماید.

وی ادامه داد: این استقرار ها با استفاده از ۵ دستگاه خودروی سبک و سنگین،۳ دستگاه خودرو سبک و ۱۵ نفر آتش‌نشان از ساعاتی قبل از آغاز مراسمات شب قدر در اطراف اماکن مذهبی،مساجد وهیئت ها ومراکز پر رفت و آمد و ترافیکی شهر تا پایان مراسمات مستقر و در حال گشت زنی خواهند بود.

وی تصریح کرد: کارشناسان سازمان آتش‌نشانی خوی نیز ضمن گشت‌ زنی و بازدید از محل استقرار آتش‌ نشانان، وضعیت ایمنی شهروندان را رصد خواهند کرد.

حسینلو با اشاره به درخواست آتش نشانی از متولیان اماکن مذهبی و مساجد گفت : با نظارت دقیق بر ایمنی مردم و توجه داشتن به راه های خروج اضطراری و نصب خاموش‌ کننده‌های دستی از بروز حوادث جلوگیری کنند.

رئیس سازمان آتش نشانی خوی از شهروندان خواست تا در صورت بروز حادثه، ضمن حفظ خونسردی با سامانه ۱۲۵ تماس بگیرند یا موارد را به نیروهای مستقر در سطح شهر اطلاع دهند.